Autor Zpráva
Mapak
Profil *
Ahoj, chtěl bych slyšet veškerou kritiku na svou stránku MAPAK.WZ.CZ. Prázdné místo na pravé straně teď zrovna řeším v diskusi o css, ale pokud by někdo věděl, kde je zakopaný pes, tak sem s tím. Stránka ještě není příliš obsáhlá, ale jedná se mi spíš o design a kód.
mgiel
Profil
design je moc oranžový ..každá barva ma svuj vyznam.. a tahle je jak v menu,tak baner,tak pozadi ...proste vsude.Protiklad k oranzovy je sediva.
MVK
Profil *
sjakotyc@technologist.com (Mozilla 1.6):

Na první pohled mizerná čitelnost oranžové na bílé, zvlášť při použití italic. Nutně to chce změnit barevnost.
Ikonky validátorů na čestném místě vpravo nahoře? Proč? U stránek o cestování někoho zajímá validita? Buď někde nenápadně dole nebo odstranit!
Legrační je, že ani jedna z těch ikonek validátorů nefunguje (22. 1. 05 21:15 h).
Když už jsem validátory vyzkoušel ručně, tak HTML validní není a CSS také ne (tam ovšem jen dva hacky).
Proč začínají nadpisy až úrovní 3? Hlavní nadpis stránky by měl být h1 a dál není důvod vynechávat nadpisy, když už si je v CSS nadefinuji.

Až na ty barvy a validátory dobrá práce!
Kráťa
Profil
Vyzkoušej si kontrast barev na http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Mapak
Profil *
Díky za názory a připomínky. S barvami si zkusím pohrát, nadpisy určitě ještě použiju (v té hlavičce, to je pravda). Validátory fungují oba, ale ten s css nekontroluje přímo tuto stránku (také ihned napravím). Co se týče validity, tak css validní to být nemůže kvůli těm zmiňovaným hackům (min_height resp. _height) a html 4.01 strict to validní je, ale kazí to vtlačená relkama webzdarma, jejíž div má vlastnost align="center". Ikonky validátorů přesunu na poslední místo v pravém sloupci. To byla taky správná poznámka. Ještě jednou díky!
Acci
Profil
Pokud do stránek vložíte
<!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT-->
tak stránka bude validní.
Mapak
Profil *
Tak barvy jsou opraveny. Je to teď trochu moc bílé, tak asi budu muset vymýšlet ještě nějakou grafiku.
Mapak
Profil *
Díky Acci, to jsem nevěděl.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0