Autor Zpráva
chobot
Profil
Dělám web pro firmu MineArt. Todle je zatím pouze návrh , žádné odkazy nejsou funkční, kód není dodělaný, chybí meta tagy, chybí kódování. Zdá se mi, že by to nebylo špatné, ale je to moc bílé a něco tomu chybí... Nevíte co?????
Odkaz
Mapak
Profil *
Nejsem žádný velký estét, ale zkusil bych tomu levému menu dát border jen zprava a třeba čárkovaně. Ty nadpisy "O firmě", "Kontakt" a "Objednávka" by možná byly lepší obrázkem (nebo jiný font, patkový) a určitě kurzívou a ne černě, ale v barvě toho vodorovného menu (steel blue?). To logo Mine Art se zobratuje výš a více vpravo, než by bylo záhodno.
Jinak ok!
PS: ještě lepší s reklamou dole!
Hanz
Profil
Ty nápisy v tom menu bych udělal tučně.(zdá se mi že tam moc nevinuknou).
chobot
Profil
Mapak: tohle je jen pro kritiku, jinak to ma svoji domenu MineArt.cz ale to sem nedelal ja.
Hanz: V tom menu nahore nebo nalevo
Hanz
Profil
chobot
Nahoře
mgiel
Profil
1.když odmyslíš modrý pruh ..jsou opravdu jenom bílé
2.ten nápis a diamant nebo co to je mi příjde kostičkovatý.
3.nahoru bych mozna dal nejakej ten šutr upravenej .
4.když už tam nic moc neni,dal bych to do jemneho ohraničení ..nejakej kostičkovatej rameček nebo tak neco.

celkově bych na tom ješte ohledně grafiky pracoval.
jo2
Profil *
Máš dve možnosti. Buť tomu dáš formu aby jednotlivé prvky neplávali, alebo ich môžeš spojiť jednotným objektom. Ono i tá farba textu, je to trochu bledé (miesatami) a celkovo to pôsobí chladno. Tým nechcem pravdaže povedať, že treba zmeniť farebnú škálu ale rozhodne nieje dobré ak je to ešte umocnené celkom bielim pozadím.
Victorius
Profil
ty delas web firme? kde se sakra vystrachali, jestli takhle vypadaji vsechny tvoje stranky tak to firma nebude mit radost
Kráťa
Profil
Já bych nastavil tu reklamu Webuzdarma dolů.
Leo
Profil
Co treba uvest v html kodu kodovani cestiny? Leo
chobot
Profil
Sem rikal, kod nehodnotte je absolutne nedodelanej zadny SEO proste nic jen doctype. Stejne je to takovy prazdny takze to udelam jinak.
Anula11
Profil
FARBY.......
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0