Autor Zpráva
moe
Profil
Takže, prosím o názor na tohle:

http://moe.euweb.cz/martin
JPAS
Profil *
Nemám sílu všechno vypsat, prakticky všechno špatně a navíc ještě ta patička "designed by.." tomu moc nepřidala.
Mackiee
Profil
Predevsim, je skoda, ze si to delal asi pomoci Image ready a nechal sis to jen vygenerovat.. (to by mělo sloužit jen pro náhled) Neni to moc pristupne.. mnoho lidi uvidi same krizky, misto krasneho webu.. Doporucil bych vice nastudovat CSS a pokud by si se inspiroval na jinych webech, jiste by si neco jednoducheho avsak funkcniho dokazal stvorit. Pak uz jen vetsinou plati, ze staci maly napad, aby stranky meli smrnc a zaujaly..

mnoho stesti
moe
Profil
Vím, že to má sloužit jen pro náhled. Tohle ještě nebyla konečná verze a tak jsem nechtěl řešit HTML, CSS atd. Šlo mi spíše o strukturu. Nepovedlo se mi to, uznávám. CSS zvládám docela dobře (viz. mé weby moemoemoe.chytrak.cz. Spíš jen nejsem asi moc dobrý webdesignér, ale učím se :-). Spíše jsem takovej ten typ, co design a grafiku svěřuje někomu jinému... Ale teď zam,akám :-).
jozob
Profil
moe
"CSS zvládám docela dobře (viz. mé weby moemoemoe.chytrak.cz ... )"
Nie je dobre ako dobre. Po prehliadke Tvojho CSS môžem povedať, že sa má čo učiť a nemôžeš povedať, že CSS zvládaš "docela dobře".

A k tomu webu: grafika 0 bodov, ku kódu sa nebudem vyjadrovať. :-)
moe
Profil
Nie je dobre ako dobre. Po prehliadke Tvojho CSS môžem povedať, že sa má čo učiť a nemôžeš povedať, že CSS zvládaš "docela dobře".
Přít se s tebou nebudu. Tak, snad se polepším :-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0