Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať čo si myslíte o mojej stránke http://bluecore-webdesign.wz.cz .
stribny
Profil
Líbí se mi akorát ta hlavička, zbytek včetně grafiky fóra ... no jak to říct a neurazit ;)
stribny
Profil
Nějaký borec si myslí, že když nainstaluje hotové fórum, vybere strašnej "deasing", nahodí pár témat, tak...

Co vlastně od toho očekává? Že tam budou lidi tak automaticky chodit? Mi osobně žádný důvod abych se na tu nepříjemnou stránku vrátil nedal..
jozob
Profil
Pri vypnutých obrázkoch neviem kde som.
To isté pri vypnutých štýloch.
"&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;" <----- Tak to hádam nie. ;-)
HeWeR
Profil
Na prezentaci web designerského studia docela odvážné :)

Pokud bych měl tuto stránku chodnotit jako profesionální web bylo by to na hoodně dlouho, takže takovýma _prkotinama_ jako je malý kontrast pozadí a textu není v tuto chvíly důležitý.

+ pěkná hlavička (alepoň někde..tedy...dalo by se to vylepšit)
+ validní

- kde je title?
- odkazy se musí hledat, protože nejsou nijak odlišené od normálního textu
- in-line styl
- blueboard anketa
- v referencích to "přetéká"
BLUECORE
Profil *
hmm, no dobre, tak čo myslíte čoho by som sa mal vyvarovať ... to, že sú tam bannerwe a odkazy je na stránku prezentácie webdesignu blbosť? ... nechám si poradiť
HeWeR
Profil
BLUECORE
ad 1
bannery nejsou blbost, nicméně každá reklama uživatele zatěžuje, podvědomě ji vnímá a nepůsobí na něj moc pozitivně a odráží se to pak v celkovém dojmu z webu - proto reklamy jen v nezbytných případech (např. když máš za proklik zisk)

ad 2
odkazy blbost nejsou, ale je špatně když odkaz není odlišen od ostatního textu
natvém webu:
wvvw.google.com <---- nepodtržené, neoddělená barva
www.google.com <---- vidíš ten rozdíl

Toto ukazuje, že neznáš pravidla přístupnosti, použitelnosti, nemáš tak hluboké znalosti v typografii jako ostatní web designerská studia....proto bych si u vás stránku udělat nenechal.

PS: pokud to myslíš vážně - kup si vlastní domenu
BLUECORE
Profil *
tak dik za (ostru) kritiku :D , každopádne spravím nový dizajn, dám sem screenshoot a ten bude dúfam lepší ...

PS: S tou doménou máš pravdu ...
HeWeR
Profil
BLUECORE
njn...ostrá kritika :) - kdyby to byl normální web, tak řeknu "nice", ale pokud chcete fakt dělat web design tak musíte hodně zapracovat :)
BLUECORE
Profil *
tak, som to spravil, je to len na začiatku, ale zatiaľ mi bude stačiť, ak poviete že je to aspoň 1 x lepšie ako predtým ...


http://testingsite.wz.cz/
HeWeR
Profil
No...škoda té pěkné hlavičky :)
Potom bych nekombinoval zaoblené rohy s hranatýma (menu - obsah). U odkazů v menu se mi moc nelíbí ten přechod na pozadí. Dal bych tam normální barvu na pozadí místoho toho obrázku. Mimo jiné se zmenšuje čitelnost. A odkazy v textu...by měly být vždycky podtržené takže ybch dal
a {color: black; text-decoration: underline; }
a:hover {color: nějáká tmavá modrá; text-decoration: underline; }

- menu by měl být seznam (ul se skrytýma odrážkama)
- reklamu wz bych odšoupnul dolů
- možná by nebylo špatné...ehmm...teď jsem to zapoměl..tak nic :)
BLUECORE
Profil *
jo, podľa toho usudzujem že je to aspoň niečo lepšie ako tamtie, to ma teší :D, čo si povedal idem hneď zmeniť ...

PS: odsttránim WZ cez CSS a odstrania mi stránku ...
BLUECORE
Profil *
ňo, tak som spravil to čo som mohol, texty sú podtrhnuté a a:hover je tmavo modrý
avšak keď som do menu dával ul, kde bol list-style-type: none;, všetko by bolo dobré až nato, že to nešlo od začiatku ... a v tom menu si neviem predstaviť jednu farbu, možem to skúsiť ale posúdim až uvidím :D

ešte by som chcel vedieť či sa ti páči viac ako ten pred ním ...
HeWeR
Profil
BLUECORE
Teď asi něco předěláváš, takže se mi to nezobrazuje, ale ten druhý se mi líbí celkově víc, první měl pěknější hlavičku :)

ad odkazy: mnohem lepší
BLUECORE
Profil *
jj som robil, teraz som to spravil konečbú "demo" verziu, som rád že sa ti to konečne páči, a že "full" verziu budem mohol dať na web ... :D

PS: Stále si hovoril o mne v množnom čísle, som chcel len to že som sám a mám 15 :D
koudi
Profil
Jedna taková docela dobrá věc: když dáváš na web náhled obrázků (např. reference a ještě někde to bylo), tak se tam dává ZMENŠENÁ verze těch obrázků, ne v plný velikosti a jen s atributy widht, height.
BLUECORE
Profil *
aha ok, dík za radu ... (aj preto to malo 5 MB!)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0