Autor Zpráva
visa
Profil
Podívejte se prosím na moje nové fŕum na adrese www.solek.cz Řekněte svůj názor a pokud můžu poprosit přidjte nějaký příspěvek. Myslím etéma je to dobrý, ale lidi se bojej otevřeně psát, děkuju
Railbot
Profil
Tohle nesnášim. Další průhledná reklama. Trapné. Jinak je to phpBB a design z DaTutorials.com, takže práci někoho jiného bych tam asi hledal marně.
visa
Profil
to co snášíš, nebo ne je mi v celku jedno, šlo mi o to posoudit nápad. Myslím , že tyto stránky kdyby se rozjely tak můžou spoustě lidí pomoct s přehledem o tom co kde a jak. Pokud to bereš jako reklamu, prosím, taky Vás tu prosím o přidání příspěvku. Ale jestli jsi si všiml, ak nic neprodávám, ani z toho nemám žádnej zisk.
P.S. úmyslně jsem neodstranil copyraity ze spodní části stránky, aby to nmohlo vypadat, jako moje práce.
Railbot
Profil
šlo mi o to posoudit nápad
Nápad? Tohle ale není patentový úřad. Tady se hodnotí stránky a na těch tvých není nic k hodnocení, ani obsah.
Mila
Profil *
visa
To oranžové písmo se špatně čte a to bych právě zvětšil, naopak tu adresu moc zmenšil.
Je to matoucí o čem je ten web.
Hover bych udělal barevný u tohoto typu webu.
Nápad je to dobrý!
Annie_
Profil
Já se v tom vůbec nevyznám! Jaký fórum vlastně myslíš? Já nic nevidim...
Jediný, co bych ti řekla : dej si bacha na překlepy! (Např.: Právě je ne duben 23, 2006 12:47 pm - co to jako má bejt?) A to, co si napsal sem, neni taky zrovna nic moc... Když někam takhle píšeš, měl by sis to po sobě přečíst, když víš, že děláš překlepy! ...
BLUECORE
Profil *
heh, je to normálne fórum PHPBB ktoré slúži len na diskusiu ako táto, aj ja mám jedno na http://bluecore-forum.wz.cz -------- proste normálne fórum ...
visa
Profil
Jediný, co bych ti řekla : dej si bacha na překlepy! (Např.: Právě je ne duben 23, 2006 12:47 pm - co to jako má bejt?)


že by to ,,ne,, znamenalo neděle?
Ono to asi bude chtít místo osočování zapojit trochu i mozek

dále v mém vrchním příspěvku nejsou překlepy, nýbrž chybí písmena, je to moje chyba, že jsem to po sobě nezkontroloval, ale nová klávesnice je již na cestě.

za další, když se podívám na tvůj web, ČJ taky není zrovna tvým koníčkem. Ve tvé, nebo tebou přejaté větě
,, ...........se, že kladu tuhle otázku? No, tak to se budete divit ještě víc, až zjistíte, že opravdu po naší Matičce Zemi chodí lidé, kteří o punku nikdy...........,, , by jsi podle pravidel pravopisu ČJ měla správně napsat malé M ve slově matičce.

souhlasím v podstatě s tvou první větou, té jediné věřím
HeWeR
Profil
Annie_
Sry, ale visa se neptal na hodnocení jeho překlepů v této diskuzi...

Co bylo řečeno výše je pravda. Pochybuju, že se toto fórum uchytí, protože:
- na českém internetu je takových fór o zaměstnání dost
- nemáš nic jiného kromě fóra narozdíl od jiných (např. volná místa, popisy zaměstnání atd.), takže navštěvovanost taky zrovna nepokvete
- škoda peněz za domenu

Rád bych se pletl.
visa
Profil
Annie_
Sry, ale visa se neptal na hodnocení jeho překlepů v této diskuzi...

Co bylo řečeno výše je pravda. Pochybuju, že se toto fórum uchytí, protože:
- na českém internetu je takových fór o zaměstnání dost
- nemáš nic jiného kromě fóra narozdíl od jiných (např. volná místa, popisy zaměstnání atd.), takže navštěvovanost taky zrovna nepokvete
- škoda peněz za domenu

Rád bych se pletl.




KONEČNĚ KONSTRUKTIVNÍ KRITIKA, DĚKUJI MNOHOKRÁT, MÁM SE NAD ČÍM ZAMYSLETMila



Zasláno: 23.4.2006 11:58:41
Citovat


visa
To oranžové písmo se špatně čte a to bych právě zvětšil, naopak tu adresu moc zmenšil.
Je to matoucí o čem je ten web.
Hover bych udělal barevný u tohoto typu webu.
Nápad je to dobrý!



TAKY DĚKUJU, VŠIML JSEM SI VAŠEHO PŘÍSPĚVKU AŽ TEĎ
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0