Autor Zpráva
Ivet
Profil
Prosím o kritiku předběžného grafického návrhu

Prezentace je určena pro seniory, měla by být co nejvíce přístupná, uživatelsky příjemná, měla by působit optimisticky :)
Prosím o názory, zda plní zadaný účel, příp. co byste změnili.

(Omlouvám se za kvalitu, či spíše nekvalitu 3d studie v hlavičce, ještě se bude měnit)

Předem díky
zimmi
Profil
Ivet: Ty barvy mi přijdou okoukaný, vídám je snad na každých tvých stránkách.

Obrázek v hlavičce působí velice nepříjemně, jinak je to OK.
esemeska
Profil
mne se to dokonale libi... jen mozna zkus udelat nekde jeste kulate rohy...
mata
Profil
Líbí.
Možná bych tu barvu okolo (cca 20px vlevo a vpravo) udělal naopak světlejší než střed než tmavší (jen návrh, netuším jak to bude vypadat).
Obrázek v záhlaví se mi také nelíbí - má takové "vyblinkané" barvy a navíc je takový razplizlý (jak kdyby měl velkou jpg kompresi nebo málo barev v gifu), ale obávám se, jestli na něm klient netrvá.
Vlevo dole je nějak divně přepůlené tlačítko odeslat - nevím jestli je to záměr nebo je tam jen špatné pořadí vrstev ve zdrojáku.
Nadpis Úvod bych posunul buď výš nebo níž, aby nebyl uprostřed přešmiknutý pozadím (kdyby byl níž mohla by nad ním být v tom proužku třeba drobečková navigace, pokud bude více úrovní ;-)

Všechno jsou to jen náměty, takže počítám s tím, že ani jedna změna nakonec nebude na pořadu dne :-)
Školník
Profil
Pokud je to pro seniory, tak bych použil větší písmo. Už vidim babičku, jak luští písmenka na monitoru..
Mistr
Profil
Školník
Myslíš, že babičky (při vší úctě) umí s internetem? Mám teď na mysli především ty, které se budou chtít přestěhovat do takového objektu?

Pravda, aby si to mohli přečíst po té, co jim to synové či dcery vytisknou. Ovšem to by šlo ošetřit jinak, ne?
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

Zimmi:
Obrázek do hlavičky bude od klienta kvalitnější (tedy pevně v to doufám)
Dovolím si nesouhlasit, co se týče použité barevnosti, danou paletu jsem použila podruhé.

Esemeska:
Kulaté rohy - jsou tam použity i ostré úhly, oblé rohy už by k tomu asi nešly.

Mata:
Tlačítko odeslat ve Form - background (2 barvy) by měl kopírovat dolní zaoblení celého boxu s menu.
Aspoň to bylo záměrem :) Pokud to bude divně vypadat i po nastylování, tak background změním.
Nadpis Úvod - zkusila jsem jej posunout dolů a dát nad něj slogan (drobečková navigace není nutná, menší prezentace), ale bylo to moc nahuštěné. Dala jsem ale pod tento nadpis neutrální backround - aby nebyl "přešmiknut" :) čárou z pozadí.
Obrázek v hlavičce - bylo to i horší, v dodané veze byla tráva neónové barvy, obloha sytě tyrkysová .. :)
Možná bych tu barvu okolo (cca 20px vlevo a vpravo) udělal naopak světlejší než střed než tmavší (jen návrh, netuším jak to bude vypadat). - tady nevím, který podklad myslíš (dělený zeleno-modrý už gradient u modré má)

Školník:
Písmo - zvětším u na stylování, dále bude i možnost zvětšení

Mistr:
Zastanu se babiček, ony jsou některé opravdu čiperky (univerzita 3. věku atd.).
Určitě ale dám - na viditelné místo - ikonky na Tisk, Zvětšení písma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0