Autor Zpráva
karlos
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

http://www.bibus.wz.cz
Steve
Profil
pekny stranky, jenom par detailu:
- ten ramecek komponenty v sekci "Geneze" (teda jestli sem to dobre precet, protoze o tom pismu by se taky dalo polemizovat) a "Fotogalerie"
- v sekci "Geneze" neni videt sipka dolu, takze se na ni neda kliknout
- trochu mi vadi, ze se neda oznacit text
karlos
Profil *
Předně díky, tu komponentu jsem upravil, pravda nebylo to moc dobré, písmo zrovna super čitelné není, ale přečetl jsi to správně. Nemožnost označení textu si přál zadavatel, i když je fakt, že je to trochu nepohodlné, spousta lidí si text pročítá tak, že si jej , nebo jeho část označuje. Dík
ato3
Profil
jestli se nepletu, tak text nejde označit v žádné flash animaci/stránce??
Steve
Profil
ato3
text lez oznacit, pokud si to tam nastavis pri exportu flashe
derhaa
Profil
fajn stranky, ale takovy detail..... jenom prijde mi to na gotiku/renesanci (nevim) takovy moc technicky, logo poskakuje ....., stranka se nacite prichodem zleva....

-> flash neumim, ale jako laik by se mi libilo.... pri prechodu na kazdou stranku pouzit zvukovy efekt, cehokoli co by mi pripominalo neco z ty doby - stary casy, hrad, rytire.....(napr. stret mecu, vrazajici dvere s ozvenou, rozlehle tajemne kroky, vitr v komine, rej kejkliru, zvuk fanfar, bitevni ryk apod.....)
mstar
Profil
sice už jsem propásl čas, kdy to bylo aktuální, ale ... jako jo ... je to fajn ... jediná mucha, co se mi tam nelíbila, je, že když se klikne v galerii na příslušný blík fotke, že se hned něco nenačte a prvně se to musí rozbali extra čudlíkem u toho .. jiank fakt fajné ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0