Autor Zpráva
Dotaz
Profil *
Jednoduché, avšak doufám že celkem poutavé

budu rád za kritiku (pokud možno objektivní)

Design, funkčnost, validita

Díky moc
WanTo
Profil
Hezké :-D
Dotaz
Profil *
Sorry TOTO
WanTo
Profil
Teďka už je to o hodně lepší :-D

Ale vážně:
Web se mi líbí, má docela příjemný design. Orientace je jednoduchá (i když menu by mohlo být trochu výraznější), což mi vyhovuje.

Pokud jde o kód a validitu, validátor hlásí 5 chyb a nechápu, proč máš část CSS externě a druhou část v HTML souboru.
Dotaz
Profil *
Pokud jde o kód a validitu, validátor hlásí 5 chyb
copak to máš za prográmek


proč máš část CSS externě a druhou část v HTML souboru

s css začínám, takže v tom mám trošku maglajs, ale funkčnost to předpokládám neovlivňuje, co se týče přehlednosti a pozdějších úprav, tak pak je lepší mít asi pouze externí CSS že ??

jinak dík
WanTo
Profil
copak to máš za prográmek
Validátor od W3C. http://validator.w3.org/check?verbose=1&uri=http%3A%2F%2Fzamecnictvi.k ovovyroba.sweb.cz%2F
Dotaz
Profil *
Píše to pro mě zvláštní chyby

ale dík

no a jinak už nikdo nic, vytýkejte, chvalte, já vím že to neni zrovna rozsáhlá prezentace, ale o to to budete mít rychlejší, ne? co ??
Gonzo
Profil *
Ten validáto se zbláznil, nebo tomu nerozumim (asi spíš) a je tam někde pokálenej TAG
Dotaz
Profil *
Halo, halo, co se stalo HTML zaspinkalo, CSSto napravilo v mých rukách spíš pokazilo, snad se někdo ozvalo...

pardon, musel jsem
Dotaz
Profil *
Tak jak, už nikdo nic ??
esemeska
Profil
ten bilej pruh za hlavickou- height asi 160px se mne vubec nelibi
-menu by mohlo byt propracovanejsi
-jinak nemam co vytkount, vlastne ani co hodnotit...grafika jinak pekna(i kdyz je tma jen logo:))
BLUECORE
Profil *
v jednoduchosti je krasa :D , aj ked logo sa mi zda nevyrazne, a ten biely pruh tiez, menu zvyrazni,

W3C je najlepsi validator a este ... preco robis CSS tak zložito?

polovicu vecí by som nepotreboval, proste sprav body, site(padding alebo dalsia site_inside), logo, menu, obsah ...
Gonzo
Profil *
ten bilej pruh za hlavickou- height asi 160px se mne vubec nelibi
jestli myslíš na pravé straně, tak to ještě není dokončený


polovicu vecí by som nepotreboval, proste sprav body, site(padding alebo dalsia site_inside), logo, menu, obsah ...

budu se snažit

Díky za připomínky
Gonzo
Profil *
tak teď už je to s tim pruhem lepší ??
BLUECORE
Profil *
jo
sscc
Profil *
Jadnoduché, přehledné, líbí
Gonzo
Profil *
Tak díky všem
Anonymní
Profil *
BLUECORE
"W3C je najlepsi validator"
Tak jednak W3C není validátor ale i tak validátor od W3C není vůbec dobrý, známe lepší
Gonzo
Profil *
Anonymní

tak tenhle "validator" je o něco hodnější
Timy
Profil
Gonzo
"tak tenhle "validator" je o něco hodnější"
V čem? Ne že bych ho zkoumal podrobně, ale obecně je přísnější Relaxed validátor.
Gonzo
Profil *
V čem? Ne že bych ho zkoumal podrobně, ale obecně je přísnější Relaxed validátor.

v tomhle nejsem moc zběhlej, ale každopádně mě nebombardoval tolika připomínkama

například u "odrážek"
Timy
Profil
Gonzo
v tomhle nejsem moc zběhlej, ale každopádně mě nebombardoval tolika připomínkama
On validátor od W3C vypisuje spoustu chyb, které vlastně na stránce nejsou, respektive je tam třeba jedna chyba, od které se odvodí dalších deset chyb. Klasický případ pokud použiji element <embed>. Nejdřív mi to zahlásí, že tam mám neexistující atributy jako src atd. a až pak mi to oznámí, že tam mám neexistující element <embed>. Jako by nestačilo říci, že tam mám pouze ten neexistující <embed>... (příklad).

Jinak validátor od W3C neodhalí zjevné nesmysly jako třeba tohle:

<a href="#">Odkaz a<ins>vložený <div>oddíl</div> který tu</ins>nemá co dělat</a>
Dotaz
Profil *
Tak díky všem
Gonzo
Profil *
Trošičku jsem to dobrousil, jen by mě zajímalo, co na to říkáte (jsem si vědom, že jsou hodně jednoduché)

díky, pak už nebudu otravovat (se zámečnictvím)
hm
Profil *
Dal bych pryč ty létající čtverce a na jejich místo to pozadí pod textem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0