Autor Zpráva
Stáňa
Profil
Foto-mobil
Stáňa
Profil
foto-mobil
Stáňa
Profil
foto-mobil.cz
RPG
Profil
To je vtip?
Stáňa
Profil
RPG
Proč?
Stáňa
Profil
Spletla jsem odkaz, tak se omlouvám.
RPG
Profil
Stáňa
Aha, pardon, na stránku jsem se díval v FF (ostatním, nedoporučuji!).

Zdá se, že tvé stránky jsou funkční jen v IE.
Coto, zdá se mi to, nebo je to dělané v Excelu...? Tak to je unikát :-).

Jelikož se mi stránky jakožto uživateli FF nezobrazí, nemohu hodnotit, omlouvám se.
Miloš
Profil
Já na to koukal v Opeře jak puk, ale když jsem nahodil FF, musel jsem se za břicho papodat. Blééééééééééééééé

Stáňa
1) Koukni se na to zmíněnými prohlížeči
2) Pokud to myslíš aspoň trochu vážně, tak učit se, učit se … a to třetí jsem zapomněl
2b) Pokud se nechceš učit, nech si poradit nějaký jiný wysiwyg editor. Excel a Mord se k tvorbě stránek opravdu nehodí.
Stáňa
Profil
RPG
Já používám IE a zobrzí se mi každé stránky. Je to dělané v Publisheru, jsem začátečník, tak bojuju s HTML.
Miloš
Profil
Stáňa
Je to dělané v Publisheru
Neznám; to je taky nějaký mrqosoftí off-ice?
Stáňa
Profil
Co pořád máte s FF a Operou, vždyť neotevřou žádný stránky, tak k čemu jsou teda dobrý?Miloš
Stáňa
Profil
No je vidět, že tady panuje povýšenecká nálada a rady se tu nikdo nedočká.
Miloš
Profil
Stáňa
Co pořád máte s FF a Operou, vždyť neotevřou žádný stránky, tak k čemu jsou teda dobrý?
To si děláš srandu, ne? To že jsou stránky?
BTW koukni se na screenshoty.

Opera mi otevře většinu současných webů. Jestli, jak píšeš, bojuješ s HTML, na Tvém webu to není vidět. Ten kód je absolutní bastl (za to nemůžeš Ty, ale editor, ve kterém's to spáchala).

No je vidět, že tady panuje povýšenecká nálada a rady se tu nikdo nedočká.
Nemyslím, že by tu obecně panovala povýšenecká nálada, ale u takového pokusu je každá rada drahá. Mám-li citovat klasika, tak „vypouštěním tabákového kouře do vody zlato nevznikne“; programem tohoto typu skutečně nemůžeš udělat kvalitní stránky.
A jak už jsem psal – začni od začátku podle http://www.jakpsatweb.cz/
Timy
Profil
Stáňa
"No je vidět, že tady panuje povýšenecká nálada a rady se tu nikdo nedočká."
Dobře, tak já budu ten strašně zlej. Jako uražená se tady chováš ty. Miloš ti poradil dobře, jestli se chceš tvorbou webů zabývat, nauč se HTML a vykašli se publisher, viditelně pokaždé vyprodukuje něco strašného. Firefox a Opera mají tak 20% zastoupení mezi prohlížeči (u nás), takže optimalizace pro tyto prohlížeče je docela namístě. Těžko se hodnotí stránka, která je tak dlouhá, že při rolování kolečkem se posuvník pro jistotu ani nehne... Nemám náladu se v Opeře na tenhle web dívat a posléze ho hodnotit a stejně tak se bude pravděpodobně chovat každý uživatel s tímto prohlížečem. Že s těmito prohlížeči neumíš pracovat (alespoň podle tvé věty "Co pořád máte s FF a Operou, vždyť neotevřou žádný stránky, tak k čemu jsou teda dobrý?") neznamená, že s nimi neumí pracovat ostatní a bohužel se vždycky musí přizpůsobit webmaster, ne uživatel.

Takže jestli to myslíš nějak vážně, začni se učit HTML, můžeš to zkusit tady nebo třeba tadyhle. Pokračuj přes CSS (seriál o CSS) a zakonči to... čímkoliv jen budeš chtít. Mezitím by sis taky mohla pročíst něco o použitelnosti. Budeš-li i nadále dělat weby v publisheru, vždycky z toho nejspíše vyleze něco strašného a pokud to budeš dávat (kdekoliv) ke kritice, dočkáš se stejných (podobných) reakcí.
Radek Hrabůvka
Profil
No je vidět, že tady panuje povýšenecká nálada a rady se tu nikdo nedočká.
To není povýšenecká nálada, to je nadhled.

Já používám IE a zobrzí se mi každé stránky.
Musíš si ujasnit, jestli děláš stránky pro sebe, nebo pro návštevníky, případně potencionální zákazníky.

Co pořád máte s FF a Operou, vždyť neotevřou žádný stránky, tak k čemu jsou teda dobrý?
Máme Splnitelné přání Já zas nechápu uživatele IE, vždyť neumí XHTML, průsvitné PNG, polovinu CSS ;-)

TOPlist - Historie
Nvu 1.0 pro Windows Český s instalátorem
Stáňa
Profil
[Radek Hrabůvka
Timy
Miloš
Omlouvám se všem za ten uražený tón. Pozorně jsem si přečetla vaše vzkazy a máte pravdu, fakt je ten, že jsem na začátku a je svádivé zkusit stránky udělat v něčem co je relativně snadné a když znalosti nejsou, tak to jakoby stačí. Já tím, že hodně lidí kolem mě používá IE,tak jsem vůbec netušila jak se stránky zobrazí v jiných prohlížečích. Mám i FF, tak jsem to viděla a je to hrůza. Stáhla jsem si i Nvu, tak budu zkoumat chování kódů zatím tímto směrem a snad se prokoušu dál. Ale můžete mi prosím poradit v tom, jakým způsobem zajistit správný náhled ve všech prohlížečích? Znamená to, že musím IE uklidit a stabilně používat třeba FF? Nebo IE může v počítači zůstat? Díky moc a nezlobte se.
..Johny..
Profil *
Jestli budeš dělat v Nvu tak náhled máš dalo by se říct jako zobrazení ve FF. Já když optmalizuju strnky tak to dělam pro IE, FF i Operu stránky které s v něčem rozhodí rovnou vypínam a dál se nima nezabívam.
Miloš
Profil
1) IE nemaž.
2) Pokud se budeš opravdu věnovat HTML a dávat pozor na validitu (není to samospasitelné, ale pro začátečníka neocenitelné), časem přijdeš na to, že samo HTML prohlížečům valné problémy nedělá, že problémy nastanou až u CSS.
3) Delším časem budeš dopředu vědět (či alespoň tušit), jak která konstrukce bude v kterém prohlížeči (ne)problematická.
4) Je dobré mít v počítači alespoň ty nejrozšířenější současné prohlížeče, což je nyní IE6 (a jako standalone i dvě verze předchozí), Operu 8.x (devítka je zatím pouze beta) a FF tuším 1.5.x
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0