Autor Zpráva
Futetka
Profil *
Tak mám za sebou první stránky: www.cruservis.cz
Můžete mi říct Váš názor? Na mně je to dost přeplácané ale takové bylo zadání.
Kráťa
Profil
No s tím přeplácáním máš pravdu. Navíc první web se pozná podle toho jezdícího textu, který začínajícím webotvůrcům přijde úžasný. Já ho tam měl u svého prvního také. :-)
mgiel
Profil
na prvni web dobrý ...teda davam ** hvězdičky :) ale je to přeplacany a radoby plasticky a moc čtverečků se špatným stínem atd...
Futetka
Profil *
Říkáš rádoby plastický... mně to plastické přijde dost, jak jinak ba se ta plastičnost dala udělat podle tebe?
Jezdící text byl taky v zadání, takže tam je ale ten se mi docela líbí.
tomasss
Profil
mne najviac vadi ten obrazok pod hl.menu... ale inak OK
a na to ze je to prvy web tak je dost dobry :)
SuE
Profil
ať tam na mě nic nebliká, prosím, prosím :-(
Když už tam musí cosi jezdit , no dobře - ve firefoxu to naštěstí nevidím :-) ale blikací autíčko na horní liště jsem vizuálně ze zvyku tak vyfiltrovala, že mi nedošlo, že něco ukazuje Ten návrat zpět bych dala radši nalevo a více zdůraznila - když máš menu nalevo, čekala bych ho spíš tam .

ten seznam platebních karet - loga - nebyl by lepší až dole pod textem, ať ho nerozbíjí?

A ještě k menu, jak je to přes ten dírkovaný plech, tak to docela ruší text. Ty trubky pro text jsou příliš úzké, vypadá to, že písmo z nich "přetéká", melo by to mít větší padding (nebo je to možná tím pozadím). Hover efekt, kdy písmo zmizne a pomalu (vzhledem k tomu, jak přejíždím menu - to zdržuje) , mě dráždí :-)

A ty spodní dva řádky s blikacíma ikonkama ... grrr vrrr prsk, a nekliknu tam a nekliknu, poněvadž to vypadá jako reklama.

A když si vypnu obrázky, tak zmizí navigace a nedostanu se nikam. Občas lidi s pomalým připojením brousí po stránkách s vypnutými obrázky a pak je ta stránka nepoužitelná. Ty obrázky jsem ale nevypla proto, že bych chtěla otestovat, jak to bude bez nich vypadat, ale vadí mi obrázkové pozadí při čtení textu - no ale mám smůlu, zmizí i navgace :-(

Nakoukla jsem do sekce servis a na stránce jen jakýsi obrázek? Než se to načte ... grr a nakonec jen jakési křesla či co .. no to me nezajímá, ja chcu vědět, co se tu opravuje - další menu nahoře? huh? co se to tu na mě zkouší? No tak jo - kilknu a zas jen 3 řádky textu, velké obrázky (60-130k je opravdu moc, chtělo by to stáhnout tak max na 20-40K) . To mám jako pokaždé se vracet jak magor pro další tři řádky? vrrr .. začínám být otrávenej zákazník. Speciálně tady by na celou tu sekci stačila jedna informační stránka s dobře členěným textem, obrázky bych hodila do nějaké galerie - koukněte, jak to u nás vypadá. Aby se ten, kdo hledá info, k němu dostal RYCHLE.

Služby pro vás a nabídky služeb se překrývají - divně členěné , něco už je servisu ...

U těch dovezených vozů - opět nějako mini galerii s náhledy - kdo chce, si klikne, ostatní nemusí čekat na načtení spousty obrázků, jestli náhodou na konci nebude nějaká informace.

V autobazaru - pěkné ale do designu to moc nezapadá, dej tam aspoň šedé pozadí, a "věta 1-8" je divné - radši záznam :-)

mno, to jsem se zas jednou rozkecala , radši jdu vařit ... :-)
Futetka
Profil *
SUE díky za tvoje názory. Většinou s tebou souhlasím. Jen ty obrázky. Něco na těch stránkách být musí a když nejsou žádné informace.... Když chce někdo stránky a neví co do nich..... Jinak ale musím říct že já upřednostňuju právě větší obrázky protože jen malé, nebo náhledy, a pak teprve zase čekat než mi najede větší ...... Navíc na tom malém většinou ani není poznat, co na něm je, takže informace (jak říkáš) žádná.
Už jsem tady říkala že jsou ty stránky přeplácané, kdybych ale zase zrušila všechno co ti vadí, tak by to zase byl extrém.Bohužel to k tomu na netu spěje. Suché, bez nápadu, sice funkční a plné informací, přesto nudné.Když tak brouzdám najdu jich jen málo s nápadem.
Proč má být internet JEN informace? Od strojů se lišíme i kreativitou. Jíme i očima.....říká se. Doufám že sis uvařila něco dobrého a ozdobila si to, protože se sice tak jako tak najíš, ale neužiješ si to. A proč si užívat? To je jako proč žít.
SuE
Profil
jistě, mělo by to být hezké, ale nemělo by to být nečitelné a nemělo by to zdržovat - tam, kde jde o informace.
Problém je v rozdílném pohledu na to, co je hezké, ale to je v pořádku, protože jinak by svět byl uniformní.
U těch obrázků by možná pomohla větší komprese
Co se týká zdobení jídla - já si užívám chuť :-)
Kráťa
Profil
Jj, všeho s mírou (či s Jáchymem?) a u webů to asi platí dvojnásob, že méně je více. Používáte tu přirovnání k ozdobenému jídlu. Pokračuji: "Vánočního kapra si na talíři také nenazdobíš tolika ozdobami, jako celý vánoční stromek."
Futetka
Profil *
Já kapra nejím :-). Sue souhlasím s tebou. Problém je v rozdílném pohledu....... Jinak díky za připomínky.
A co tohle: www.kvetinarstvi-fantazie.cz ? Tady jsou informace hlavně fotky.
SuE
Profil
to se mi líbí mnohem víc, je to takové pohodové, příjemné.
Ale když už su za toho hnidopicha :-) - možná více zdůraznit, kde že to květinářství vlastně je, už na hlavní stránce. Blikací šipečka je fajn ale které je to město? Našla jsem to až v kontaktech, napřed jsem koukala na Prodejna, potom O nás - tam je, kde nás najdete, ale město tam není, jen ulice :-)) .
Futetka
Profil *
Prima. To město se poradím s majitelem a opravím to. Samotnou mě to nenapadlo. Díky.
ax123
Profil
U www.cruservis.cz mizí po najetí na menu aktuání odkaz. To není dobře. Když na něco najedu chci vědět, kam klikám a ne abych si musel popojet níž , přečíst si to a pak se vrátit
Victorius
Profil
fujtajbl, obrazek na pozadi
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0