Autor Zpráva
Ivet
Profil
prosím o kritiku předběžného grafického návrhu

Předem díky
habendorf
Profil
Bezva jako vždy :o)
Nelíbí se mi jen to síťkované pozadí inputů ve formuláři a tlačítko odeslat. Taky se mi zadjí nějak nečisté ty obloučky u oušek v horním menu.
gprs
Profil *
Opravdu je to dobré. Jen na zahradnictví příliš luxusní. Ten přehnaný luxus hraničí s kýčovitostí.. Ve výsledku to působí dojmem, jako by se jednalo o nějaké dekorativní květiny, dárkové balení, balící služby a já nevím co ještě.. snad vše právě krom toho zahradnictví.. Ale po grafické stránce dobré.. je to hodně čisté a to ocenuji..
zimmi
Profil
Zdá se mi to, nebo na každých stránkách používáš ten samý font?

Opět mi přijdou podobné ostatním, které jsi dělala (tím ale nechci říct, že se mi nelíbí, ba naopak), akorát teď nevím, jestli je to dobře, nebo špatně.
roberta
Profil
kebyže je to trocha jemejšie, tak by sa mi to páčilo... neviem, prečo sa mi to zdá gýčové...
farbu písma (hlavne nadpisy) skús dať nejakú inú. pre človeka so slabým zrakom je to málo kontrastné oproti pozadiu, alebo zmeň farbu pozadia... no niečo tomu chýba :)
Plaváček
Profil
Mě to přijde pro prezentaci zahradnictví trochu moc usedlé, bez nápadu. Tvé práce se mi, Ivet, vesměs líbí, ale zahradnictví... to chce obloučky, nevázanost, trochu se graficky rozvášnit. :) Promluv řečí květin a nespoutané vegetace, nestyď se, máš na to :) Můžu ukázat pro inspiraci jeden z bohužel nezrealizovaných webů z dílny Ivany Bednářové - http://klient.plavacek.net/pasic/ . Možná ho ještě někde udám :)
zimmi
Profil
Plaváček: Až na tu hroznou zelenou, prapodivný předěl v levé části žlutého pruhování a velice zajímavého, téměř nečitelného loga, se mi ty stránky líbí.

Berte mě s rezervou, jsem věčný kritik (mám to v genech).
Plaváček
Profil
Dva roky starý návrh, měl jenom ilustrovat, že u zahradnictví se člověk může rozmáchnout (za logo nemůžu, takové prostě je)
Leo
Profil
Chapu, ze s logem clovek nic nenadela (a malokdy ma zakazku, kdy tvori i logo), ale me se Pasic nelibi, myslim grafika. Uz jenom ta zelena je takova chemicky jedovata, logo tam trci v divne poloze, nemam rad kulaty rozky, atd. ale je to samozrejme jen muj nazor negrafika/dysgrafika. Leo
Ivet
Profil
Díky za kritiku.

habendorf:
Inputy jsem chtěla udělat trochu jinak, aby i více "ladily" k vzhledu stránky. Pokud i po nastylování to nebude nic moc, tak je změním.
Obloučky u odkazů v menu - tam je problém, je za nimi tmavé pozadí, víc je začistit nejde

gprs:
Možná jsem měla trochu ubrat na "dekorativnosti". Brala jsem ale v úvahu, čemu se vlastně klient věnuje - kromě navrhování zahrad jsou to také kompletní květinové výzdoby na svatby, do kostelů.
Zkusím ještě počkat na názor klienta.

zimmi:
máš pravdu používám ze standardních skoro vždy Trebuchet, zdá se mi nejpřijatelnější (při menší i větší velikosti). Verdana po zvětšení vypadá "humpolácky", Ariel si mi v malém na Lcd monitoru špatně čte. Patkovou Gergiu používám příležitostně na nadpisy.
Pokud máš lepší zkušenosti s jiným písmem, budu ráda za "nakopnutí".
S podobným vzhledem zkusím něco udělat a spáchat něco jiného, líbí se mi ten styl (přijde mi i hodně přehledný).

roberta:
zkusím to ještě zjemnit, ubrat u béžové na nazlátlém odstínu. Budou tam i jiné fotky (přímo o klienta), teď jsou tam spíš takové "monstrózní" kytky.
Nadpis určitě ztmavím.

Plaváček:
No, kdyby to bylo určené pro partu mladých květinářek, tak máš pravdu. Ale protože klienta velmi dobře znám (rodina) - jde o sympatického profesora ve výslužbě, velmi distingovaného, tak bych možná trochu "nespoutanou vegetací" narazila :)
Ale, pokud bude příležitost, tak se jinde zkusím graficky rozvášnit (doufám, že to přežiju já i klient :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0