Autor Zpráva
Annie_
Profil
Ohodnoťte prosím stránky www.puttee.wz.cz
esemeska
Profil
1) to menu se mne libi, jen jeste by mohli ty odkazy byt klikatelne po celem obsahu... jako toho obdelnikoveho ramecku

2) mezi hlavickou a ostatnim je velka mezera a to mi vadi

3) logo neni klikatelne a odkaz na hlavni stranu jsem na hlavni strance nenasel, coz by tolik nevadilo, jenze ja nevedel, ze jsem na hlavni strance a chtel jsem se tam dostat (chybny nadpis)

4) to pocitadlo od toplistu se tam vazne nehodi, kdyz uz, tak mu dej display: hidden nebo none a na nejakou stranku dej statistiky....

tot muj nazor
tyviskdo
Profil *
No, pěkný, jen se mi nelíbí, jak se ti mění menu - na každý stránce máš jiný : halvně v klamech
gindar
Profil *
to menu mi vadilo taktéž. ale co je teda špatné je ve fotogalerii: obrázky se načítají celé jenom jsou zmenšené v HTML... udělej thumbnaily
Miloš
Profil
Špatná čitelnost – http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Po odchodu z hlavní stránky ze přeskupí položky menu – je to matoucí. Podobně je to s mizejícími a přeskupujícími se položkami napravo.
Doporučoval bych menu neměnit a naopak aktivní položku zvýraznit; nemusí už být přitom klikací.
Kerol
Profil *
Děkuju za rady , pokusím se s tím něco udělat...
anonym104
Profil
na hlavni strane ty chybi fotogalerie
majim
Profil *
Tak jak psali předchozí to menu...

Ale mne ze všeho nejvíce "zabolelo", když jsem po tvojí černé stránce otevřel guestbook se světlým pozadím. Doporučuji nastavit také tmavou barvu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0