Autor Zpráva
Broli
Profil
Prosím o zhodnocení oficiálních webových stránek letního hudebního festivalu Studnice Fest 2006 - http://www.studnicefest.com

Obsah webu je postupně doplňován, ale v zásadě tam již vše podstatné je, takže můžete hodnotit i obsahovou stránku - zda by jste tam tedy nalezli vše podstatné, či vám tam něco chybí.

Předem děkuji za všechny vaše názory, připomínky a návrhy na vylepšení.
24k
Profil *
Pekny webik, jako vzdy od tve osoby. Webik na minuly fest se mi zda poutavejsi a v lepsich barvach. Mozna by to chtelo udelat neco s tim svetlym pozadim. Trosku ztmavit a nejaky vzor a vypadalo by to o neco lepe. Jinak GW! :)
Broli
Profil
24k
loňskej web byl na jednu stranu sice zajímavej, ale dost lidí mátlo jeho rozdělení do 4 hlavních částí, takže pro letošek jsem se rozhodl jít raději klasickou cestou.
Vůbec oproti webům předchozích ročníků jsem se teď snažil o úplně jiný design - tedy již žádné ponuré temné barvy, ale naopak - světlý, "lehký" web plný zářících "veselých" barev :o) Pravda, pro (převážně) rock fest to asi není nejtypičtější, ale nemyslím si, že by to mělo být na škodu ...no uvidím dle ohlasů návštěvníků, třebas napřesrok zase skončím u temných barev :)
Broli
Profil
Nikdo další nemá žádný názor? :o( Tomu nevěřím... svěřte se mi ;o)
anonym104
Profil
no ja bych dal do menu treba: kde to bude ... i kdyz je to pod odkazem zakladni informace... stranky jak sem si vsiml jsou o jedne akci tedy by asi nebyl problem do leveho menu dodelat tento odkaz :) ale jinak pekne... pripomina mi to tequillu ani nevim proc :oD nebo ze by kaktus???
Railbot
Profil
Prilis cervene barvy, ktera strhava pozornost.
Broli
Profil
Railbot
takto jasné a výrazne barvy jsem volil záměrně, upoutat pozornost je cílem. Pravda, ze to menu je hodně výrazné, ale nemyslím si že by to byl nějaký vyloženě extrém :)


nikdo další k tomu nemá, co říci? :o(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0