Autor Zpráva
Machi
Profil *
zdar, pls mrkněte a zkritizujte mi web: SoftwareZdarma.net
Je to sice United Nuke, ale zajímalo by mě co si myslíte o barevném sladění aj. Díkes a čau
Marty
Profil
Zdroják stránky je docela obsáhlej(vzhledem k tabulkám), přesto jsem v něm našel některé zastaralé atributy(font). Doporučuju dát všechno do externích CSS, ulehčí to i čitelnosti kódu. Barevně sladěný je to dobře, k designu žádné námitky nemám. Ještě bych taky standartně zobrazoval výsledky ankety, neskrývat.
Machi
Profil *
Ono to s těma CSS a anketou není zrovna jednoduché. Páč já moc v php neumím a proto radši redakční systém, který jsem si mynimálně uzpůsobil a je to.
martin kaman
Profil *
Ahoj,

musím říct... měl jsem úplně stejnej nápad - udělat stránky o dobrým freewaru!
Takže... asi už se do toho tak nepohrnu :o)

K hodnocení... nevím, ty barvy mi přijdou trochu nudný a smutný. Na první pohled ta stránka nenabízí nic, co bych hledal... Normální člověk (počítačovej amatér) přijde a čeká velkým barevným písmem "Hledáš hry... klikni sem!" "Potřebuješ vybavit kancl? >Tady< najdeš přesně to, co potřebuješ!" I když podobný odkazy máš hned na "úvodní stránce", dlouho mi trvalo, než jsem si jich vůbec všiml.

Proč je nutný se přihlašovat? Víc než třikrát do roka ti nikdo nepřijde, a za tu dobu nepotřebuju měnit vzhled nebo posílat někomu zprávy.

To by byl "první pohled" a odrazovač v podobě uživatelské registrace...
... dál už můžu jenom chválit!!! Obsah OK, výběr softwaru OK.

Tož držím palce, a za čas se určitě přijdu podívat, jak se daří :o)
martin kaman
Profil *
Jo a ta registrace nefunguje!
Machi
Profil *
Jak nefunguje?
martin kaman
Profil *
Jo tááák :o) Jsem lama, a právě kvůli takovým jako jsem já by to možná chtělo trochu upravit vzhled odkazů:o)

Napravo je jakýsi pole na přihlášení a pod ním je text "Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný..." To >vytvořít zde< je odkaz na registračku, jenže nenápadnej! Plus hláška ze dneška o tom, že všici dosavadní uživatelé byli vymazáni, a to mě zmátlo tak, že jsem si myslel, že ty políčka jsou registrační...

Tož, zaregistroval jsem se, přišel mi dopis s odkazem, kterej ale nefunguje.
Odkaz míří na http://www.softwarezdarma.net/new_system/modules.php plus parametry, ale hodí to hlášku 404 - soubor nenalezen.
Machi
Profil *
Zdar, tak už asi víc v čem je problém, než to opravím, tak by mělo stačit vymazat s té příchozí adresy tu složku new_system... tam byla totiž ta verze při testech a pak jsem ji přesunul.
Machi
Profil *
Už by to mělo být v pořádku, tak kdyžtak to pls někdo vyzkoušejte, díky
Machi
Profil *
Jo, ještě jsem zapomněl říct, že rád přijmu nové pomocníky... domluvit se můžeme na icq 318823430
Machi
Profil *
mno, tak tedka byl trochu větší výpadek serveru.... tak je to zase a opět funkční :-)
Machi
Profil *
Tak ještě máme nové logo, co na něj říkáte?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0