Autor Zpráva
caledon
Profil
Hojte, dovolil bych si sem umistit link na svoje stranky a od Vas cekam, ze se na me vrhnete a zkritizujete co se vam nelibi, za to Vam podekuju a opravim co se mi bude zdat za to opravovat. diky predem

http://www.caledon.xf.cz
monika
Profil *
to logo je hrozne velke....
stribny
Profil
"mimo Exploderu" - pise se Explorer
vymitil bych anglictinu
nadmerne pouzivani   skodi zdravi
caledon
Profil
stribny

nadmerne pouzivani   skodi zdravi
mno jasny, ale, ted si teda nejsem jistej, normalni mezera se neukaze tak jako nedelitelna, ale mrknu na to
Exploder to je tak napsany schvalne

monika

jo, mno me se zase nelibi ty uzky prouzky, teda jestli myslis velikost jako vysku, jestli datovou tak je to 11kb coz zas tak moc nejni, teda podle me, kdyztak zmensim, ale nemyslim si, ze o moc uz ted je to minimum co sem dokazal, pak uz je to na ukor kvality
Miloš
Profil
stribny
"mimo Exploderu" - pise se Explorer
vymitil bych anglictinu


Já taky píšu exploder, poňáč když proňho muším vymyšlovat extravuřty, aby… škoda sov.
Ale vymýtit já píšu s ypsilonem, jelikož mýtit je vyňaté slovo.

caledon
Hover odkazy v patičce jsou nalepené na kraj barvy pozadí; zkus jim přidat pár px levého a pravého paddingu.
caledon
Profil
Miloš
Hover odkazy v patičce jsou nalepené na kraj barvy pozadí

to tak trochu nechapu mohl by si spis hodit screen s tim co mas na mysli?

stribny
jo az ted sem si vsim to s tou anglictinou, to je divny, protoze ze zacatku tam aj nebyla :-)
Kaeru
Profil
Hoj, tož sem rád, že jste se stavily. Docela by neškodilo opravit si chyby ve shodě podmětu s přísudkem, protože já si jako žena fakt nepřipadám...
Miloš
Profil
caledon
Zmíněný hover v patičce:
caledon
Profil
Miloš

jo to sem si myslel, diky neco s tim udelam ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0