Autor Zpráva
Mirouš
Profil *
Omlouvám se - nechci jen hodnotit, ale i poradit. Zkopíruji svůj dotaz z sekce problémy v začátcích.


Prosím o pár Vašich cenných rad. Na této adrese http://www.hasicibordovice.wz.cz/new-face/ je můj současný výplod. Přiznávám se okamžitě, že se jedná o tabulkový layout, ale protože začínám s webem, tak do tajů tvorby se dostávám postupně a zároveň chci, aby stránky už byly aktivní.

1. V mozille a např v IE5.5 mám levé menu v pořádku - tak jak bych chtěl ať vypadá. V jiných prohlížečích se mi to rozhodí. V čem mám chybu?

Díky
avaranger
Profil
bohuzel, jiny prohlizec tu nemam :) takze nevim...
Mirouš
Profil *
Snad jsem to opravil sám. Může někdo sdělit svůj názor na grafickou úpravu?
Michal Škrabálek
Profil
V prvé řadě doporučuji zvětšit písmo a řádkování, tohle se nedá číst. Také kontrast písma a pozadí by mohl být větší. Sytě modré odkazy se do tohoto designu dle mého názoru nehodí. Jinak to není špatné, líbí se mi menu, i když by možná nebylo od věci horizontální oddělení jednotlivých položek v něm.
Frodo
Profil *
Zdá se mně, že jak kdyby to bylo dělaný na 800x600. Zkus zvětšit písmo, jak tady bylo řečeno. V Opeře 8.52 mně to jede taky v poho. Jinak jednodušší, ale sympatický. Nepasuje mně tam ta trošku křiklavá anketa od Blueboardu, změnil bych tam barvy. Jinak ti tu cikcakovu návštěvní knihu neberu, ale je taková nepřehledná...To zůstaň třeba rač u klasiky Blueboard.
Mirouš
Profil *
No jistě, že je to dělaný pro 800x600. V dnešní době je ještě spousta monitorů s tímto maximálním rozlišením. Na Blueboardu mi vadí reklamy. Chápu, že to je cena, za to že je to "zadara", ale jedná se o oficiální a seriózní web, a proto raději bez reklam.
avaranger
Profil
Mirouš:
Bez reklam na WZ... to si tam moc nepobudes ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0