Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Cau,

rozhodl jsem se, ze tu umistim design na zhodnoceni, co jsem delal. Jedna se o desing pro hudebni portal poslouchej.net nebo treba jeste tento poslouchej.net 2
Zhodnotte prosim design.
Ivet
Profil
Líbí se mi 1. verze.
Ač v černém provedení, nevypadá pochmurně, ale naopak hravě (jak by mělo u rádia být :)
Menší barevné plochy jsou dobře sladěné (jen se přimlouvám za trochu větší kontrast písma na sv.zelené)

2. verze:
Pohled upoutá pouze hlavička, vlastní obsah i menu je v odstínech šedé, bloky splývají a "nenutí" ke čtení
koudi
Profil
Verze 1 se mi na první pohled líbí víc, ale nesnáším bílý texty na černym pozadí.
Romanticka
Profil
uz se nikdo nepripoji?
Walter
Profil *
Tve designy jsou super, ale oba se spis hodi k firemnim designum. jsem tak zvykli z tvych designu. Dej tomu prostor, je tam hodne informaci namackanych na sebe. udelej plovouci layout s napaditym jednoduchym designem, opravdu to trosku roztahni.
Michal Škrabálek
Profil
Také se mi více líbí první verze, ta druhá by se hodila spíše na nějaký komunitní server. Jinak invenčně a originalitou je to velmi slabé... Rozhodně bych zvětšil písmo. Barevné sladění ok, zvláště zelená u prvního kousku tomu dává ten správný směr.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0