Autor Zpráva
adros
Profil *
ludia, surne potrebujem odhadnut kolko by som mohol vypytat za tuto stranku www.inazm.sk
aspon priblizne, prosim seriozne
Martin Kuželka
Profil
Cenu ti opravdu neřeknu, ale zkus se sám sebe zeptat, na kolik si to ceníš? jak dlouho jsi to dělal, apod...
Michal Škrabálek
Profil
Můj názor: bez administrace max. 1500 kč, s administrací max. 2000 kč. Spíš ale méně.
RPG
Profil
adros
Můj názor: Únosné maximum by se pohybovalo okolo těch 1300,- Mně osobně se to příliš nelíbí.
Polaroid
Profil
Řekni si minimálně 2500 CZK, jinak jsi pracoval zbytečně.
Vy ostatní se podívejte po českých webdesignerech a narazíte na mnohem horší než je tady adros, kteří si za to účtují opravdu nekřesťanské peníze. Otazkou je ale, jestli chceš být zlý nebo hodný resp. jestli chceš někoho okrádat nebo ne - pokud ano, tak si řekni klidně 6000 CZK.
avaranger
Profil
Pokud chces vedet kolik si "muzes" rict tak rikam 3500,-. Ale jestli chces vedet za kolik ten web stoji, tak 1300,- a to sem z drahyho kraje. Takze za 1000,-.

//edit
kdyby te zajimalo proc tak malo, viz, ze ti tam totalne chybi navigace, jednotne menu, atp. Zvyrazneni (napr. seznam vyrobku) atd, atd.

//edit 2
navigace by sice zaslouzila jinou pozici a aby byla na vsech strankach, ale alespon je tam tl. Zpet (Spät' - coz je duvod, proc sem to v minulem editu kritizoval, tl. zpet musi byt. Ale ve slovenstine nejsem zbehly, myslel sem, ze to ma byt Zpat ;) tak sry)
Tower
Profil
Je celkem zábavné, jak slovenské stránky pro slovenskou firmu ceníte v českých korunách, nicméně to je neduh rozdělení. Nic moc na těch stránkách není, osobně bych to tipoval tak na těch 1000 - 1500 SK, nicméně vše záleží na dohodě se zadavatelem. Docela špatně se hodnotí, když známe jen konečné dílo, jak se již snažili říct někteří přede mnou.
Gekon
Profil
No, obávám se, že více jak 2000 Sk bych si za to netroufl požadovat, a imho je to dost odfláknuté...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0