Autor Zpráva
avaranger
Profil *
Pekny den preju :)

Byl bych rad kdybyste zhodnotili muj web. Rozhodne me nesetrete. Jedine, co mi snad odpustite, je to, ze jeste neni hotova sekce reference. Snazil sem se dbat na spravnou semantickou strukturu stránek. Take sem provedl "snahu o SEO", ale z nejakeho duvodu se mi nedari donutit google, aby indexoval cely web. Uz sem se dokonce zbavil dynamickych adres pomoci mod_rewrite, ale googel stale indexuje jen tri stranky ale ne hlavni obsah webu (zkousel sem Add URL to Google, Sitemaps, vsechno). Naprotitimu na JYXO.cz sem na první stránce pro keyword "tvorba internetových stránek". A mam pocit, ze nektere stranky nademnou pouzivaji nekale praktiky (presycovani klicovymi slovy - Mastr WD, ale nechci je obvinovat, ze je to cilene... treba opravdu obsah psali "pro lidi a ne pro vyhledavace").

Grafiku sem maximalne podridil rychlosti stahovani. (=omezil na minimum).

adresa webu:

http://tomasfejfar.wz.cz/

Takze me nesetrete a pustte se do kritizovani ;)

P.S.: Kdbyy nekdo poradil jak donutit ten p***ej google, aby mi to indexoval cely, tak se ozvete. Dik.
avaranger
Profil
Jen zprava, aby se mi to posilalo na mail ;) sem se zapomel prihlasit predtim ;)
avaranger
Profil
Nerikejte, ze jsou tak dokonale, ze na nich nic nemuzete najit. Prosim, vyjadrete se.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0