Autor Zpráva
rendolf
Profil *
prosím o kritiku. díky
http://test002.wz.cz/index.php
rendolf
Profil *
ještě to není komplet, ale něco už běhá;-)
rendolf
Profil *
a ještě by mě zajímalo, kolik by jste si za tokový stránky vzali. má to redakční systém + všechno včetně fotek je moje
Radek Hrabůvka
Profil
Pěkné, přehledné. Horního menu "Last minute, Rezervace, Kniha hostů" jsem si zpočátku nevšiml. Obrázkům chybí rozměry, takže stránka poskočí při načtení obrázku. Logo by mělo být klikací. Až bude hotový tiskový styl, tak to bude ještě lepší.
llook
Profil
Líbí se mi to. Hlavně dominance dobře vybraných a vyčištěných fotek.

Těch nenastavených rozměrů jsem si taky všiml. Sice to ocení člověk s vypnutými obrázky, ale kolik takových je?

Tiskový styl... Nevím, kdo by si tohle chtěl proč tisknout. I když třeba ceník nebo kontakt by si někdo mohl chtít vyjet, to je fakt.

Cenu si dokážu představit v řádu desetitisíců. Záleží na tom, jak zněla zakázka (jestli v tom není práce navíc, o kterou nebyl zájem).
rendolf
Profil *
díky borci,
-ta vychytávka s rozměry brázků mě nenapdla, zkusím to!
- cenu jsem chtěl vědět jen tak, aby si mě tata vážil;-) dělám mu to zadara a furt má námitky na délku tvorby!
- to horní menu zvýrazním

ještě jednou dík
Anonymní
Profil *
česká finální verze umísťěna na jeseniky-esty.cz
rendolf
Profil *
omlouvám se za chybu - jeseniky-esty.com
Mirouš
Profil *
Dle mého laického názoru 10 z 10.
MZF
Profil
Opravdu velmi pěkné. Jenom bych odstranil odkaz "nahoru" v patičce stránky. Téměř všechny stránky jsou natolik krátké, že postrádá hlubší smysl.
ho-tchi-minh
Profil *
moc pekny, akorat v tom logu bych zvyraznila to E (jestli teda mas opravneni menit to logo?), prtz sem dumala sty, sty, co to je? a to kolecko uvnitr je taky naky matouci. nechala bych to jen jako E se striskou. jinak supr.
Jozin
Profil *
Ahoj ještě bych dodal jednu "chybičku" mno není to chyba, ale nelíbí se mě v menu když ukážu na odkaz že se vybarvý řádek a né celá buňka lepší by to bylo kdyby se vybarvila celá, ale nemusíš zdarec
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0