Autor Zpráva
Mára
Profil
Ahojte všichni,

prosil bych o kritiku designu a kódu (není ve finální verzi) tohoto webíku. Je to takový budoucí portál pro mládež školou povinnou, to jen aby bylo jasno o tématice, součástí je tako e-nzim našich Školních novin. Předem se také omlouvám, ale zatím je to optimalizováno jenom pro firefox, pro ostatní zoptimalizuji během týdne.

Předem všem děkuji za věcnou kritiku, Mára
kobrice11
Profil *
žádný odkaz nefunguje
Romanticka
Profil
Super design. Pekne sladeny barvy. Libi se mi jak je ta hlavicka a paticka :)
Romanticka
Profil
jak si udelal to pozadi te hlavicky?
Gekon
Profil
Dobře odvedená práce, ale:
- jiný (lepší) hover do menu
- v IE 7 beta 2 je to brutálně rozházené
jinak moc pěkné, opravdu sis na tom dal záležet, tudíž zcela zaslouženě 10/10
Mára
Profil
kobrice11

To bude tim, že je to pouze index na posouzení ;)

Romanticka

Děkuju dalo mi to zabrat a jak to myslíš s tim pozadím hlavičky?
Mára
Profil
Gekon

Díky moc, jj zatim to jde dobře jen v Mozillce, ale během tejdne to doženu i v ostatních prohlížečích, IE 7 je vůbec takovej čertík :))
koudi
Profil
Je to pěkný.

Dokud nebude ostrá verze, tak bych se IE7 vůbec nezabejval.
Mára
Profil
koudi

děkuju, no já doufam že plná verze bude fungovat a podporovat alepoň to co 6 :) No uvidíme jak to Bill a pol. daj dokupy ;-)
Mára
Profil
koudi

děkuju, no já doufam že plná verze bude fungovat a podporovat alepoň to co 6 :) No uvidíme jak to Bill a spol. daj dokupy ;-)
Romanticka
Profil
tz vlnu nahore
Radek Hrabůvka
Profil
Vypadá to blbě v IE 6.0 - totálně rozhozené. V Opeře 8.54 nelícuje přesně hlavička, patička je useknutá a text v pravém sloupku úzký. Je to jen pro Firefox.
*Čvachta*
Profil *
Taky vám přijde, že sou ty šipky šíleně zbytečné? Nic nevyjadřují... stačila by ta vlnka, jinak jak jsem říkal, malý kontrast v menu (žlutém)
Mára
Profil
Romanticka

No ta vlnka je dělaná v grafickym editoru Real Draw PRO ostatně jako celá stránky, nebo si to myslel jinak?


Radek Hrabůvka

je to jen pro Firefox, ale jen zatim, včera večer sem to dodělal a na optimalizaci jdu až dnes, takže to bude v poho všude ;-)


*Čvachta*

S tou šipkou to ještě promyslim, protože zase když jí dam pryč, tak mi tam ta vnka nebude přesně pasovat a bude to tam takový kostrbatý...
Romanticka
Profil
myslel jsem jak si to udelal aby se ti to automaticky zvetsovalo pri vetsim rozliseni, ale uz sem na to asi prisel.
Mára
Profil
mam základní sloupec tak aby se to vešlo do 800x600 kde je tohle jako klikací hlavička a tohle jako pozadí body, který neovlivnuje šířku stránky a je to široký až do 1600 ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0