Autor Zpráva
J1RK4
Profil *
Budu rád za každou objektivní kritiku či názor. http://www.rekreiveta.cz
habendorf
Profil
Slušné.

1) udělal bych klikací hlavičku
2) v IE nelze měnit velikost písma
3) smysl konstrukce

<div class="radek">Svojanov u Moravská Třebová</div>
<div class="radek">okres Svitavy</div>
<div class="radek">Tel.: 542 211 650</div>
<div class="radek">Mobil: 602 782 069</div>

mi uniká.
J1RK4
Profil *
jj když se na to dívám, tak to vypadá úsměvně :) Spravím
J1RK4
Profil *
Trojka spravená, jak umožním tu změnu velikosti písma v IE? A na co klikací hlavičku?
caledon
Profil
J1RK4
jak umožním tu změnu velikosti písma v IE? A na co klikací hlavičku?

jako odkaz na hlavni stranku a tu zmenu velikosti umoznis, kdyz nebudes zadavat velikost pisma v absolutnich jednotkach tzn. zadej to v necem jinym, nez jsou px
Walter
Profil *
pozadi se nehodi
avaranger
Profil
Me teda pozadi nevadi, ale dej si praci a v Photoshopu dej Auto Levels na tu fotku na hlavni strance uprostred. Je takova mdla a strhava sebou i zbytek webu.

Proc je cely web jedna stranka?! Nedalo by se to podle toho menu rozdelit?

Ve FF 1.5.0.3 je pod menu takova mala rusici mezera.
Stařec
Profil *
Upravit fotografie do přijatelné kvality,
hlavně tu úvodní - jak tam na ní "kálí" ten pes do trávníku !
Menu bych přehodil na levou stranu, vpravo se mi to jeví nějak divně,
ten hnědý proužek se mi tam nezdá a i celé to prázdné pokračování.
Soulas s avaranger proč je vše nahuštěno na jednu stránku ?
J1RK4
Profil *
Celý web je na jedné stránce kvůli tomu, že to tak chtěl zákazník. Je to všechno na jednom místě a koho zajímá to rekreační středisko, tak si stejně bude muset přečíst všechno nebo skoro všechno...jedna stránka je záruka, že na nic nezapomene. Navíc by tam toho bylo dost málo, kdyby pro každou položku menu měla bejt samostatná stránka.

Photoshop nemám...vy ho snad máte legální? Bohatí kluci...zkusím to udělat v něčem freewarovým.

A ten pes tam neákálí, ale sedí. :)
avaranger
Profil
Bohatí kluci...zkusím to udělat v něčem freewarovým.
Staci na to i IrfamView. Nebo GIMP. A Photoshop si muzes nainstalovat jako Try & Buy ;)
J1RK4
Profil *
Opravil jsem i tu mezeru pod menu a obrázek trochu rozjasnil. Pak jsem ještě na udělal druhou verzi s jinou hlavičkou www.rekreiveta.cz/2 . Zákazník si vybere.
caledon
Profil
a kdyz na to tak koukam, tak bych tu fotku s tim psem bych mozna i vymenil, jednak je tam pes, kterej opravdu vypada, ze si ulevuje a potom je takova o jednom baracku a tme, treba jestli tam nekde nemas fotku strediska nebo neco takovyho
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0