Autor Zpráva
Luqa
Profil *
ahoj, kritizujte tento web. Diki Estew by som chcel dodat ze nefunguje zatial prepnutie do madarciny. odkaz
Luqa
Profil *
Neporadite mi niekto? ziadna kritika? plz...
llook
Profil
Grafika se mi líbí, ale o tu nejde (kdybych sháněl překladatele, grafika by mi byla ukradená). Co bych ale určitě očekával, jsou orientační ceny (kolik třeba může stát jedna A4) a info o kvalifikaci. Jestli máš nějaký certifikáty, státnice apod.
Luqa
Profil *
llook
Ano stym suhlasim ale ten prekladatel to niesom ja ja som robil iba web takze s tym sa nezaoberam :-)
Miloš
Profil
Líbí; snad jen dvě věci:
1) V horním menu nějak zvýraznit, která stránka je načtená; stačila by změna barvy na tu, kterou má hover
2) Vyhodil bych texty z inputů – jednak jsou o řádek výš uvedeny, jednak je musí člověk mazat, když tam chce něco napsat. Možná bych ale nechal v inputu emailod samotný zavináč.
Pokud na textech v inputech trváš, dalo by se pomocí javascriptu udělat aspoň to, že se to na onfocus vymaže.
Luqa
Profil *
Miloš
Ako by sa to dalo urobiť s tym javascriptom? plz
Miloš
Profil

<input name="emailod" type="text" class="email" value="vas@email.sk" size="20" maxlength="30" onfocus="value = '@'" />
<input name="predmet" type="text" class="email" value="Predmet spravy" size="20" maxlength="30" onfocus="value = ''" />
Luqa
Profil *
Diki
Romanticka
Profil
Nejak se tam meni telefonni cislo na mobil
Frodo
Profil *
Snad by opravdu chtělo toho budoucímu zákazníkovi říct víc, ceny, reference nebo ho prostě "zapudíš"...
Graficky slušný, ale mám pocit, že sem strašně podobnej web překladatele viděl na českých stránkách...
Luqa
Profil *
Romanticka
Ano to telefonne cislo sa tam menilo :-) uz to ide.
kohout
Profil
Trochu (hodně!) bych to optimalizoval (SEO), protože u stránek tohoto rázu bych předpokládal, že budou v Googlu minimálně na pátym místě.
Luqa
Profil *
jj to trebe na to este pride :-) diki a design?
avaranger
Profil
Luqa:
Design ok... ale o to u webu prekladetele moc nejde ;).
Tvoje prace je ted IMHO ji presvedcit aby o sobe rekla vic. Min. reference, vzdelani, certifikaty (viz. vyse). Fotka by mozna taky neskodila, pokud ji neni 65 :P Jestli je ji do 40 tak fotku an 100% to nikoho neodradi a ziskaji pocit, ze vi s kym jednaji (viz. http://tomasfejfar.wz.cz/casto-kladene-dotazy.htm#Fotografie)

//edit drobna chybka v odkazu opravena ;)
Luqa
Profil *
avaranger
Dik, s tou fotkou. Urcite ju tam dam a tie referencie a certifikaty casom.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0