Autor Zpráva
IkE Blaster
Profil *
Potřebuji poradit, zda je lepší používání proměnných.

1. stránka je bez, návrh nejmenované firmy
2. stránka je můj návrh přes přoměnné. mám domluvené úpravy a práva na desing :-)

dík za ohodnocení.
koudi
Profil
Jakých proměnných, o čem to mluvíš?
Martin Kuželka
Profil
Nechápu, co chceš hodnotit...

btw, hlavně ať ten dresing uděláš dobrej...
Miloš
Profil
Jestli máš na mysli to, že odkazy vedou např. na:
areal.htm versus index.php?page=areal
pak samozřejmě vždycky vypadá líp první zápis, což ale nebrání ničemu, abys to dělal v PHP a použil mód rewrite.
IkE Blaster
Profil *
no já nevim. když to je s přímym odkazem bez proměnných (http://fcpisek.cz/novinky.html) tak to je o dost složitější na úpravu menu. Zvlášt tak jak je udělané na fcpisek.cz.
IkE Blaster
Profil *
leda to zkusit přes require nebo include
xkomczax
Profil
no nevím, mě se to ve firefoxu zobrazuje (ten druhý návrh) blbě. není tam vidět ta nabídka.
Miloš
Profil
IkE Blaster
bez proměnných … je o dost složitější na úpravu menu
Nekoukáš? Vždyť jsem psal, že se to dá pomocí módu rewrite udělat tak, že píšeš v PHP, akorát ta adresa vypadá jako ze statického html.
IkE Blaster
Profil *
já to mám (aspoň by to mělo být) v rewrite! v opeře se mi to zobrazuje v poho.
hanakus
Profil
Nic proti, ale návrh nejmenované firmy se mi zdá lepší.

1. Tvoje verze se ve FireFoxu zobrazuje špatně.
2. Rewrite mód evidentně nastaven nemáš

Vždycky by sis to měl zkontrolovat alespoň v některém Géčku, IE a Opeře.
Školník
Profil
IkE Blaster Zkus na seznamu vyhledat mod_rewrite, je tam kupa výborných článků. V zásadě jde o to, že při používání se adresa bude tvářit například takto: http://fcpisek.webz.cz/program-na-vikend, nebo /programnavikend.html, proste jak budes chtit, ale ve skutecnosti to bude index.php?page=programnavikend. Ale to uzivatel neuvidí, protoře mod_rewrite se postará o to, aby ta adresa vypadala hezky..:-)
Co se týče návrhů, přijdou mi stejný, dynamicky generovaný (Tvoje) jsou na každý pád praktičtější...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0