| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Maybe Profil |
#1 · Zasláno: 26. 1. 2005, 11:43:40
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash. Ahoj rád bych uvítal kritiku na mou první flashovou stránku, veřím že ji bude hodně, rád bych se poučil. ...díky http://www.clubdoma.cz |
||
| Kráťa Profil |
#2 · Zasláno: 26. 1. 2005, 12:46:28
Když mi bylo deset, tak se říkalo: "Zelená modrá, pro blázna dobrá."
|
||
| Hanz Profil |
#3 · Zasláno: 26. 1. 2005, 15:20:46
Maybe
Rozhodně bych tam dal loader (myslím tím po kliknutí na tlačítko) |
||
| Maybe Profil |
#4 · Zasláno: 26. 1. 2005, 15:33:54
Všechno je to prošpikované loaderama, ale teprve dnes platili hosting, takže zatím je to na neplacených stránkách a vůbec to neběhá, jinak všechna data ktará se zobrazují jsou přes loadery
|
||
| Hanz Profil |
#5 · Zasláno: 26. 1. 2005, 17:35:32
Maybe
Nechápu? To je snad jedno jestli je to na placeném nebo neplaceném serveru, ale ty loadery musí jet kdykoliv. |
||
| Maybe Profil |
#6 · Zasláno: 27. 1. 2005, 10:39:59
no oni jedou ale pomalu.. zitra uz to bude dobry
|
||
|
Časová prodleva: 2 roky
|
|||
| LLLLL Profil * |
#7 · Zasláno: 20. 5. 2007, 03:33:48
**** off idiots
|
||
| dredie Profil |
#8 · Zasláno: 21. 5. 2007, 21:06:18
tam je nejaky flash?
|
||
| XXX Profil |
#9 · Zasláno: 21. 5. 2007, 21:26:57
Dal jsem si s tim trosku prace a zjistil, ze LLLLL mozna myslel tyto stranky, kde se " off idiots" vyskytuje dole v textu a vlevo nahore je i u "sponsors" jednoduchy Flash, tak zrejme tento mame zhodnotit ;) :-D Uprimne - nic moc :-D
|
||
| Vladosik Profil |
#10 · Zasláno: 21. 5. 2007, 21:47:50
Kluci to je dva roky stare tema:-DD
|
||
| XXX Profil |
#11 · Zasláno: 21. 5. 2007, 21:52:12
Vladosik
Neee?? Faaakt??? :-D Asi budu muset do svych prispevku zavest nove HTML tagy <IRONIE> a </IRONIE> :-D |
||
| Lexter Profil |
#12 · Zasláno: 21. 5. 2007, 21:54:20 · Upravil/a: Lexter
Kde je flash?
Edit: Pardon, nevšiml jsem si data. |
||
| Vladosik Profil |
#13 · Zasláno: 21. 5. 2007, 21:58:47
XXX
Ja Tvuj prispevek vlastne necetl:-D |
||
| XXX Profil |
#14 · Zasláno: 21. 5. 2007, 21:59:35
Lexter
No jenom jestli ;) :-D |
||
| XXX Profil |
#15 · Zasláno: 21. 5. 2007, 22:00:46
Vladosik
Skoda, uz jsem si myslel, ze obohatim HTML a zas nic :( |
||
| Vladosik Profil |
#16 · Zasláno: 21. 5. 2007, 22:07:27
XXX
S tvym dovolenim to zde na foru zacnu asi pouzit, zacal jsem <OT></OT>, tak ted budu pouzivat tu ironii:-) |
||
| XXX Profil |
#17 · Zasláno: 21. 5. 2007, 22:24:21
Vladosik
Mas me svoleni ;) Mozna bys mohl obcas uvest autora, ale nutit te do toho nebudu ;) :-D |
||
|
Časová prodleva: 6 měsíců
|
|||
| hlasik Profil * |
#18 · Zasláno: 9. 11. 2007, 20:25:39
V domove je to na ********* mali decka.pripadal jsem si tam jako ve skolce
|
||
|
Časová prodleva: 1 měsíc
|
|||
| Klara lucova Profil * |
#19 · Zasláno: 16. 12. 2007, 20:43:57
Ja si myslim ze club doma je dobry,ale ma to jenom jednu chybicku ,vyhazovaci se tam chovaji jako kdyby jim to tam patrilo,v sobotu je tam malo lidi a oni si jeste vybiraji koho tam pusti,kdyby tam byl Rehak ten co tam drive delal vyhazovace tak by se nestalo to co se stalo,muj pritel tam prisel kolem 12 hod,mymu priteli je 25 a nechtely ho tam pustit protoze nemel obcansky prukaz no proste smesny,15 holky tam pusti ani po nich nechtej ukazat prukaz ze jim je vic jak 15 let a po mem pritely chtely ukazat obcansky prukaz,no proste saskarna.NO JO BOJI SE ABY NEDOSTALY ZASE PRES DRZKU JAKO PRED NEDAVNEM,DOBRE JIMA TAK BLBCUM,KDYZ SI HRAJI NA NEJAKE MAFIANY ALE ONO JE TO CASEM PREJDE.MEJ TE se hezky lidicky ahojky
|
||
|
Časová prodleva: 18 let
|
|||
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.
0