Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Zhodnoťte prosím stránky http://www.phateweb.wz.cz/zkusebni.htm ještě tam není obsah a nefungujou odkazy a pár věcí chci eště dodělat z hlediska funkčnosti, ale design je tak na 98% komplet...děkuju za všechny příspěvky
ato3
Profil
přijde mi tam otřesný ten citron... podle mě naprosto nehodící do stránky.. jinak vzhled pěkný.. možná bych zesvětlil pozadí. Přijde mi, že se nehodí k celému vzhledu.

1) V kodu mi chybi dodela meta tagy
2) Proc pouzivas pro to vertikalni menu v pravo pro kazdy odkaz jiny class? kdyz je class="odkaz1" i class="odkaz2" uplne to same.. stacila by ti pro cele menu jedna stejna class v celem menu. Nebo to ma hlubsi ucel?
3) Jestli se nepletu, tak reklama na wz musi byt na kazde strane dole a nebo na indexu nahore.. to taky nemas..
4) dál se mi moc nelíbí to menu ještě nad logem.... když to spočítáš, tak máš na jedné stránce 4 menu(pod logem, v pravo, nahore a dole.. trochu hodne ne? neco odkazuje i na stejnou stranku(soudim podle stejneho nazvu odkazu)

5) Moc se mi libi jak ti vychazi pruh na pozadi povnomerne s menu pod logem... good
RPG
Profil
ph@tE
1) Příliš dlouho se načítá.
2) Nelíbí se mi hnědá.
3) Nelíbí se mi šedý pruh; nesedí ke zbytku stránky.
4) Šedá patička škaredá.

Promiň, ale to je typicky přeplácaný web.

5) Oblé stránky příliš nemusím, působí to tak... dětsky.
6) Žluté "nadpisy" v levém menu se mi nelíbí (tvarem).
7) All rights reserved - všechna práva vyhrazena - informace patřící do patičky.
8) xHTML - Když už tedy ten skvělý jazyk používáš, piš správně zkratku - XHTML. Je to přece založeno na striktních pravidlech, nebo ne? :-) Mimochodem, tvůj dokument se nezobrazuje jako XHTML.
9) Nadpis zvětšit, odsadit.
10) Chybí reklama WZ - porušování podmínek.

Kód
a) Nejpře<div>ovanější kód jaký jsem kdy měl tu čest vidět. To jsou mi sympatičtější i tabulky. :-)
b) Proč píšeš v XHTML a deklaruješ HTML 4.01 Transitional...?
lumpy
Profil
RPG
Videl si uz kod tejto stranky: http://ventyl.web4all.sk/ tam je tiez celkom vela <div>ou
RPG
Profil
lumpy
Viz. má reakce zde. ;-)
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=25778&foru m=2&page=-1
RepporeLLo
Profil
Podla mna má ta stránka najväčšiu chybu že to hrozne dlho načítava..... aspoň tým s pomalším netom (teda aj mne)
Anonymní
Profil *
Barevně mi to príjde jako stránky nějakého baru. Nahoru moc veliké buttony, první dojem docela navádějící, dal bych si nějaké pití stim citronem.
lumpy
Profil
Inak neviem preco, ale zda sa mi, ze vsetci si zacinaju davat do loga nejake ovocie..sice to vobec nesuvisi s obsahom stranky...
avaranger
Profil
lumpy:
ovoce >> LMAO... pekna uvaha... asi to leto...
RPG
Profil
ato3
) V kodu mi chybi dodela meta tagy
Můžu vědět, proč konkrétně ti tam chybí? Pocítíš snad jako klient změnu? Myslím, že ne.
ato3
Profil
jasne ze to uzivatel ani nepozna.. ale ja myslel ze umyslem kazdeho webu je i dobra moznost se na web dostat a s tim souviseji i meta tagy, ktere tomu urcite pomuzou.. proto jsem to zminil
Valach
Profil *
Ohledně designu souhlasím s ostatními, jen bych měl ještě výhrady k logu. Logo by mělo být z grafického hlediska odlišné a snadno rozeznatelné od ostatního textu, jenže ne nečitelné, jako v tomto případě. Kdyby nebyl název v hlavičce prohlížeče, tak by mi to dlouho trvalo, než bych přišel na to, co je tam napsáno.
mila
Profil
Jak již bylo řečeno, dlouho se načítá. Než se mi objeví logo, tak navíc koukám na obrovský rudý obdélník. Mohl by mít barvu alespoň podobnou logu, které se má načíst.
Krom toho by vůbec nevadilo, kdyby zatím byla hlavička v textové podobě. Ona tam vlastně žádná hlavička není. Je to jen obrázek na pozadí v css, takže bez stylů či obrázků úplně chybí nadpis.

Nechápu také, proč je web tak dlouhý, když na něm nic není. Proč scroluji dvě stránky, abych viděl patičku. Která mi přijde, že celá nějak ujíždí doleva. To html|css bych dal dal na stejný řádek vpravo.

Ještě byvh si vyhrál s těmi žlutými nadpisy v menu. Což mi připomíná, že nadpis by měl být v tagu h?, nikoliv <div class="nadpis1"><p>.

atd...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0