Autor Zpráva
sreklich
Profil *
ahoj tak ji ohodnotte od 1 do 10 jo a o zdrojaku to vim ze je hroznej tak dik www.mikrohry.wz.cz
sreklich
Profil *
plis neco napiste at vim jak na tom jsem
filip186
Profil
obrázky typu BMP se nepoužívají
sreklich
Profil *
a to ani na hlavicku
sreklich
Profil *
tak lidi ohodnotte moji praci od 1 do 10 at vim co mam vylepsovat dekuji
Railbot
Profil
4/10, ale spis tak 3/10. Podivej se na to v necem jinem nez IE.
Radek Hrabůvka
Profil
1/10
Šílené barvy, čeština na úrovni třetí třídy ZŠ. Podivný a stejný titulek všech stránek.
PerToon
Profil
Tak když takhle tak 2/10
esemeska
Profil
3/10
avaranger
Profil
1/10 za ten obrovskej obrazek v hlavicce... zbytek neresim, protoze jak vidim takovoudle prassarnu tak jdu pryc.
Gekon
Profil
krásná šablona:) 1/10
Miloš
Profil
Logo 613KB Fůůůůůůůůůj !!!
Vím, že už to bylo zmíněno několikrát, ale je to prasárna, kterou je třeba odstranit.

Stránka je nalepená k levému kraji. Vycentrovat, nebo aspoň trochu margin-left !

Další Fůůůůůůůůůůj, které ani nemá cenu hodnotit:
<html xmlns:v="urn:schemas-microsoft-com:vml" xmlns:o="urn:schemas-microsoft-com:office:office" xmlns="http://www.w3.org/TR/REC-html40">
sreklich
Profil *
sablona kde si to vzal
thingwath
Profil
tak lidi ohodnotte moji praci od 1 do 10 at vim co mam vylepsovat dekuji

Jenom rejpavá, podle čeho na jednom čísle od jedné do desíti poznáš co máš zlepšit?
sreklich
Profil *
jo na urovni tretaka tak dik ja jsem totiz druhak:-)
sreklich
Profil *
co na tom mam teda zlepsit
WanTo
Profil
sreklich
Hele jestli chodíš do druhý třídy, tak na tom nic nezlepšuj a běž si hrát s ostatníma dětma na pískoviště :-)
Richi
Profil
-1 :-)
sreklich
Profil *
richi ty stou tvoji webovkou raci nehodnot
xkomczax
Profil
tada jestli chodíš do druhé třídy, tak nechápu, co tam dělají ty erotické hry. já myslel, že je to od 18.
Dero
Profil
richi ty stou tvoji webovkou raci nehodnot

Po tomhle prohlášení si piš, že se na tebe může každý vybodnout. Mimochodem, web, který Richi ve svém profilu odkazuje, kvalitní docela je.

Tvůj web: 1,5/10
Tvé vystupování a projev: 0
caledon
Profil
sreklich
nevim jestli si tohle psal ty nebo nejakej ubozak co se za sreklicha vydava, ale tady se hodnoti tvoje webovka ne Richiho

rozhodnopadne bych rek, ze druhak nejsi, nevim jak je to ted, ale ja kdyz byl druhak tak sem si porad hral venku, navic si nedokazu predstavit jak se nejaky osmilety (?) dite dostane k tvorbe webu

a kdyz uz sme teda u toho, tak:
- mas velky obrazky
- stranky v 800x600 maj dolni posuvnik v 1024x768 sou naplacnuty do leva
- ve ff je ten spodek (snad paticka) rozhozenej
- je to ve front page coz me se nelibi
- nejsou nijak odliseny odkazy od ostatniho textu, zadnej hover ani podtrzeni
- jak sou tam ty nazvy tech her a nad nima obrazky tak ty se ti nevesly vedle sebe, ale ten posledni odskocil na dalsi radek

takze tak 1/10, kdyz ses teda ten druhak

//psal sem to dlouho, tak proto ta shoda s Derem :)
Gekon
Profil
caledon
Jen ale jestli Mr. sreklich není druhák, ale na střední... Nebo spíš na nějakém užitečném učilišti, že?
Richi
Profil
sreklich
prosím tě co ty chceš porovnávat? :-)))
sreklich pravy
Profil *
omlouvam se vsem nakej ***** ze tridy mi ukrat nik ja vim o chybach v pravopise ale ja udelal nak blbe zdrojak a pak nemohu psat hacky a tak prominte :-{
sreklich pravy
Profil *
jo a nejsem druhak ani na stredni je mi 14
sreklich pravy
Profil *
Richi jo ten tvuj web je docela dobrej hlavne ten napad cenim a nastevnost mas take celkem slusnou omlouvam se Adam si na me hral jo kdyztak pouziva pr elfuego1990 jo a ja ten svuj web budu mazat a udelam neco lepsiho:-)
Richi
Profil
víš co, na tohle je nejlepší udělat si svůj profil a nepsát jako skoroanonym ...
sreklich pravy
Profil *
tak se mam richi zaregistrovat jako clen
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0