Autor Zpráva
edi
Profil *
Dobrý den,

rád bych požádal o komentáře k projektu:

http://mylinks.cz
(- find - store - manage - share -)

Děkuji všem zúčastněným za jejich čas.

Věřím, že každá dobrá myšlenka má šanci na úspěch.
Anonymní
Profil *
Graficky to je O.K. ale:
mě se nelíbí ta kombinace angličtiny s češtinou.
Buď bych to udělal pro čechy nebo pro angličany.
INSiGHT
Profil
Jednoduché a přehledné, tak by to pro tyto služby mělo být a tak se mi to i líbí;-)
Funkčně jsem to zatím nezkoušel.
To s tou anglo-češtinou je pravda, ideální by bylo přepínání jazykových verzí.
Jinak jsem rád, že i u nás už vznikají takovéto projekty, jako je tento, nebo nedávno hodnocený edisk.
Gratulace!
mylinks.cz
Profil *
Dobrý den,

přestože jsem čekal větší (přísnější) kritiku, děkuji za Vaše názory.

Kombinaci ENG a CZ jsme zvažovali dluho a stále si nejsme jistí. Nutno podotknout, že rozhodli uživatelé. Z vybraného vzorku cílového segmentu odpověděla majoritní většina stylem: "To je v pohodě, vyhovuje mi to je to, je to "in". S angličtinou se potkávám každý den a ani mi to nepřijde." Stále ale zvažujeme plnohodnotnou ENG a CZ verzi i na základě výše uvedených komentářů.

díky za Váš čas i ochotu

mylinks.cz
DJ Miky
Profil
Graficky se mi to líbí, je to jednoduché, přehledné...

Kód má ale několik nedostatků:
- id 'subnavlist', 'subactive' a 'subcurrent' má více elementů
- v XHTML nemá vůbec co dělat '<BR>'
(kvůli tomu nevalidní kód)
- moc JS, některé vložené
- elementy 'link' by měly mít atribut 'type'
mylinks.cz
Profil *
co půjde upravíme - díky;
jak na vás působí mix ENG a CZ?
kecy
Profil *
mi se to libi. akorat pri registraci to na me hodilo "paše hesla se neshoduji" =) ten mix aj a cj mi nevadi, i kdyz nekde bych to zkombinovala jinak, ale dobry. nejde tam udelat seznam uzivatelu?
koudi
Profil
Osobně mi tam kombinace jazků docela vadí - nemam s tim sice problém (jazykový), ale přijde mi to dost hloupý.
Jinak bych velice ocenil možnost editace kategorií - cool, downloads, funny apod. sou moc obecný a pro mě trochu nepoužitelný.
mylinks.cz
Profil *
- nakonec pravdepodobne vzniknou jazykove mutace 3 (CZ, ENG, MIX); =))

- překlep opravíme dobrý postřeh;

- "kategorie" jsou obecné a nelze je editovat z důvodu filtrování ostatních linku uživatelů - můžete ale použít "sekce", které jsou plně ve vaší moci (settings) a vytvořit si tak vlastní rozdělení
thingwath
Profil
Ta titulka má vypadat takhle? Mám nastavené větší písmo a vypadá to trochu rozsypaně.

http://palisada.net/files/tmp/mylinks.jpg
mylinks.cz
Profil *
Máte nastavené opravdu jen "trochu" větší písmo =)). Takto by to pochopitelně vypadat nemělo. Nechtěl bych uživatelům bránit měnit velikost písma - opravím to. Díky.
mylinks.cz
Profil *
Rád bych touto cestou informoval o novinkách v aktuální verzi
http://mylinks.cz

- celý web kompletně v češtině
- import odkazů z IE i FF
- alternativní grafický styl
- fórum
- ...

Doufám, že použití služby bude nyní ještě více příjemnější.
Anonymní
Profil *
Aktuální verze systému mylinks.cz je release 4.0. Posledními změnami je multijazyková verze, smart link bookmarklet, rozšířené použití sekcí, fulltextové hledání, systém pro posílání linků uživatelům, seznam uživatelů, smajlíi ve fóru, plovoucí allert boxy, nový grafický styl a integrace Ajax technologie.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0