Autor Zpráva
BIGBRUNO
Profil
Zdravím, poprosil by som ohodnotiť web www.slabikar.eduweb.sk. Grafika, kód (ja viem. nič moc :-), ale jedná sa mi hlavne o navigáciu - výber krajiny, resp. šlabikára. Zdá sa mi, že to mnoho ľudí prehliada... Ako by ste to riešili?
Ďakujem
Plaváček
Profil
Pěkné, ale ocenil bych tři věci - tmavší písmo, protože kontrast je nedostatečný a také možnost si písmo zvětšit (u takto postaveného webu nemá smysl některé uživatele omezovat, nemá se co rozpadnout). Dopracovat tiskový styl.

Pokud se týká zdrojového kódu, mám pocit, že kodér neslyšel o základních elementech typu P (odstavec) nebo Hx (nadpisy) a tak výsledný HTML zdroj je velmi, velmi přeDIVovaný a nepříliš sémanticky čistý. Škoda.
Icepoint
Profil
hned po naloadovani ti zustalo dole bilym pismem :


Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing convallis netus eros adipiscing. Arcu scelerisque Ut magna pede in leo wisi in tempus nisl. Nibh interdum hac dui sapien gravida urna Lorem Suspendisse Aenean convallis. Adipiscing orci Pellentesque. Arcu scelerisque Ut magna pede in leo wisi in tempus nisl. Nibh interdum hac dui. :) to bys moh smazat :) a dat tam nejakej normalni text :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0