Autor Zpráva
Luqa
Profil *
Ahoj ako sa vám zobrazuje táto stránka v prehliadači? nieje rozsypaná? a ešte aj v iných rozlíšeniach ako mam ja 1024x768px . A kritiku aj na design. Diki
Luqa
Profil *
Funkčný odkaz :-) www.hmmm.php5.sk
Railbot
Profil
Temer stejne. Akorat v IE je ta horni zlenea lista nejaka divne, resp. je pod ni nejaky kousek tmavsiho pruhu.
Jinak to neni spatne. Cotojátka jsou sice uzasna vec, ale vseho moc skodi...po chvili mi slo na nervy, jak u vseho vyskoci popis jako kdyby napriklad nekdo nevedel jak vypada e-mailova adresa a tys na to musel upozornovat...
Rossi
Profil *
Krasny pitbullterier, sdilim nazor na nejchytrejsi a nejlepsi plemeno pejska. Ale k veci- natav si javascriptu fotek, protoze se zobrazi jen male okenko a vni kousek fotky.

Adresa na nasu pitbullku je: http://pitbull-stenata.wz.cz
Rossi
Profil *
jo a v IE u obrazku je modry border-jejich klasicke nastaveni, tak to vykonpenzuj border:0;
Jen by me zajimalo jak si udelal hezke title?
xkomczax
Profil
hmmmm, v ie6 se mi zobrazuje od 1/3 pod tím zubatým zeleným pruhem šedé pozadí. a proč se vlastně ptáš? můžeš si přece sám vyzkoušet, jak to vypadá i v jiných prohlížečích a při jiných rozlišeních, ne? prohlížeče stáhneš a na zmenšení stránky se dá použít utilita sizer.
avaranger
Profil
Rossi:
Jen by me zajimalo jak si udelal hezke title?
To jsou "cotojátka" :P Staci trochu zagooglovat a najdes je ;)
Luqa
Profil *
Railbot
Ano cotojatka je dobre aj som tam toho "natrieskal" :-) ale xel si na tejto stranke skusat take blbbosti vies? tak to je fuk.
Rossi
Taky pitbulček :-) pekny.......ako nastavim to okno? uz som to skusal...aj ten border tam ma 0 nastavene tak newiem.
xkomczax
Ja som to skusal v IE ale to mi nerobilo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0