Autor Zpráva
Gonzo
Profil *
Můžu ještě jednou poprosit o stručné zhodnocení??

díky

toto
Railbot
Co hned bije do oci...

- barva pozadi (nehodici se)
- pismo (hodne spatne citelne, hnusne)

Celkove nepovedene. Predelat. Kod taky neni zadna slava.
Rossi
Profil *
pozadi by se hodilo sede, pismo je necitelne-nekontrastni. Hlavne pryc s comic sans
Stařed
Profil *
Narozdíl od Railbot a Rossi bych to hodnotil kladně
jak barevně tak i písmo se mi líbí.
1.Vycentrovat ma střed nápis v logu
2.Šrafovaný okraj i na druhou stranu
3. V nadpisu Golfové hole, vybavení - bych místo čárky použil - ....a vybavení -,
a barvu písma tohoto nadpisu místo šedé - tu hnědou z písma menu.
4.Menu - zmenšit odstupy v jednotlivých nabídkách /Golfové hole-Hole Callaway..../
5.Dole to prázdné místo vyplnit smímkem z golf. prostředí a pod.
Ahoj
Linda
Mno, já bych tam tu zelenou nechala, ale souhlasim s tim, že je dost křiklavá, takže bych ji zjemnila (zesvětlila), myslim, že bych ten web vůbec udělala v kombinaci zelená/šedá, to by se mi líbilo - šedé menu + zelený hover... :o)
Šrafování určitě i k pravému okraji a vycentrovat nápis v hlavičce...
Nadpisy by to chtělo výraznější, než šedivou, to je pravda...
Nechápu, co všichni mají proti Comic Sans... Mě tak hrozný nepřijde - pořád lepší, než Verdana. :o)
Railbot
Linda
Nechápu, co všichni mají proti Comic Sans... Mě tak hrozný nepřijde - pořád lepší, než Verdana. :o)

Dobry vtip ;)
Gonzo
Profil *
Pane jo, nečekal jsem tolik připomínek, pár věcí jsem změnil, doufám že k lepšímu, comic sans se mělo zobrazovat jen ve FF (FF čte CSS pozpátku ??)

Jinak díky za připomínky, doufám že jsem to teď ještě nezhoršil ?? ZDE

Ten okraj do prava dám těžko, pravý sloupec je závislý na levém, tudíš se background zobrazuje jen do délky textu v daném sloupci (jestli mi teda rozumíte)
Linda
Gonzo

Mno, ta šedivá tomu spíš ubrala, než přidala. :o)

Railbot

Dobry vtip ;)

:o) Jsem ráda, že jsem tě pobavila, ale bylo to myšlený vážně... Mohl bys mi to vysvětlit? Co je na Comic Sans tak španého?
steeve
Profil *

Dobry vtip ;)

:o) Jsem ráda, že jsem tě pobavila, ale bylo to myšlený vážně... Mohl bys mi to vysvětlit? Co je na Comic Sans tak španého?

Písmo Comic Sans vypadá velmi neprofesiálně, vě větším množství se špatně čte, je nevkusné a většina lidí, kteří se zabývají typografií ti řeknou něco podobného. Kromě toho je to Microsoftí font a to je taky mínus:-)
Linda
steeve

Co je na něm neprofesionálního, ale musim souhlasit s tim, že ve většim množství se špatně čte. A naopak. Co je to za zábavu neustále dokola narážet na weby, kde jako písmo najdu Verdana, Tahoma nebo Helvetica???

Kromě toho je to Microsoftí font a to je taky mínus:-)
100% souhlas
noelcom
Profil *
Jen par veci, kterych jsem si narychlo vsimnul.
- oddelil bychmenu od obsahu v pravo
- predelal kod, tak at tu mrizku muzes dat i v pravo, protoze to opravdu nevypada dobre kdyz v levo chybi
- opravil bych okraj micku, ktery mas nahore v topu, protoze mu jide videt bily okraj
- celkove by se ten top dal vylepsit
- jako by mi tam porad neco chybelo, takova klasicka stranka, ktera nicim nevynika (seda mys), takze si s tim jeste pohrat
noelcom
Profil *
Odstranil bych Comic Sans, protoze se opravdu pro webovou grafiku pouziva jen zritka, zvlaste pokud ho pouzivas v obrazcich kde muzes pouzit jake koliv jine pismo, ale vice kreativni.
Stařec
Profil *
Protože jsem od sportovního "fochu" - nedá mi to a jsem tu zase.
Byl jsem ve městě a u golfového obchodu jsem se díval na ty hole.
Ony ty golfové konce mi svým zakulacením tak nějak evokují to písmo Comic Sans.
Takže můj návrh:
1.Klidně bych ten Sans použil, je super, - nenech se vyvést z míry diskuzí.
2.Nechal jsi se zastrašit - ta zelená byla dobrá i když si ji již přesně nepamatuji.
Šedá co je teď - je tragická - no šedá.
3.Ten snímek hřiště v logu chce vysvětlit - je to tmavé -
já bych ten snímek protáhnul přes celou plochu.
4.Kulaté logo to samé, zesvětlit - je to nečitelné.
5.Obrázky holí - bych dal dvě vedle sebe aby to nebylo tak dlouhé
s cenovými informacemi pod ně.
6.Jak píše noelcom - Comic se používá zřídka - ale používá.
Stařec
Profil *
3....já bych ten snímek protáhnul přes celou plochu -
myslím v logu 700x130 - míček je dobrý.
Valach
Profil *
Rozhodně menu vlevo oddělit od středu a přeformátovat nadpisy, aby nebyly stejné jako v menu. Taky tam chybí něco jako dynamika.
Gonzo
Profil *
Tak díky všem, ten ComicSans se mi tam hodil, ale myslím si že přehlednost je důležitější, takže pryč od něj jo, jo. Trošku jsem to pozměnil, zelené jsem se trošku bránil (je na spoustě webů o golfu) nicméně takhle se mi tam celkem líbí. Na komplet předělávku kódu teď nemám... ...ani čas

Nic profi to není ale tragédie snad také ne.Máte tady zvykem weby bodovat (copak bych asi dostal za známky)

budu rád za každý názor

Díky

Tuto
Tomik
Nečetl jsem horní příspěvky, možná napíšu co již bylo napsáno.

* jednoduché, to oceňuji
* nic na první pohled neurazí, ale ani výrazně nezaujme
* chtělo by to nějak zvýraznit položky v menu (nějaká pěkná odrážka?)
* <font color="#CC0000"> -> toho bych se vyvaroval a vůbec by to chtělo si pohrát s kódem
* nějak mi není jasný význam webu, jedná se o e-shop? nebo jen prezentaci kamenného obchodu?

6/10
Gonzo
Profil *
<font color="#CC0000"> -> toho bych se vyvaroval a vůbec by to chtělo si pohrát s kódem

to chtělo, ale musim předělat celý web (hodně položek, ale pustím se do toho)

nějak mi není jasný význam webu, jedná se o e-shop? nebo jen prezentaci kamenného obchodu?

v podstatě prezentace kamenného obchodu s nabídkou vybavení

nic na první pohled neurazí, ale ani výrazně nezaujme

hlavně aby to bylo příjemné a přehledné prostředí pro golfisty (přemýšlím ještě o nějaké diskuzi, ale neumím PHP)
Stařec
Profil *
Podle mého názoru jdeš správným směrem,
začíná to být dobré. Šrafování pozadí bych otočil opačně,
šedý nadpis #990000, zmenšit odstupy v menu,
V nadpisu bych určitě místo čárky napsal -a-.
Škoda že není na stránce odkaz na Webmastera.
Gonzo
Profil *
Stařec

Ó díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0