Autor Zpráva
Romanticka
Profil
Prosim o zhodnoceni designu pro web s orientalnimi tanci. Diky za ohodnoceni.
avaranger
Profil
Pekne. Me se to libi.
zimmi
Profil
Na stránkách o orientálních břišních tancích bych čekal víc barev, ale je to pěkné.
Linda
Profil
I mně by se to líbilo barevnější... Co třeba v těch barvách té tanečnice? Modrá, rudá, bílá??? :o)
Valach
Profil *
Design je trošku laciný a jednoduchý(ale hlavně ne modrá, bílá rudá:-))))), působí na mne dojmem "doma na koleně" a taky nemám rád menu vpravo. Je to jakoby proti srsti. Kontextové chápání člověka v různých zemích se odvíjí od směru písma, což je v našich zeměpisných šířkách z L do P a shora dolů. To znamená, že by se podle toho měly řadit objekty vzhledem k důležitosti. Uvědom si sama - začínáš se dívat na stránce novin první na sloupečky vpravo?
Linda
Profil
Valach

Má-li to být na mě, tak věz, že já noviny nečtu, tudíž je moje "chápání" asi zkreslené Seznamem, Centrem, Atlasem a jim podobným, kteří mají své zprávy zásadně v pravém sloupci; menu vpravo mi tedy žádné zvláštní problémy nedělá. A co se týče trikolory - pořád by se mi zdála lepší, než design, který tam je... Ten nikoho neurazí, ale podle mě ani nenadchne. A o tom orientální tance nejsou. :o)))
Valach
Profil *
Má-li to být na mě, tak věz, že já noviny nečtu, tudíž je moje "chápání" asi zkreslené Seznamem, Centrem, Atlasem a jim podobným, kteří mají své zprávy zásadně v pravém sloupci; menu vpravo mi tedy žádné zvláštní problémy nedělá.

A to je právě ono! Jdeš první tam, kde čekáš že to bude! Ty noviny měly být pouze analogie (novinky nejsou menu), ale stejně se vsadím, že si ty zprávy první letmo prohlídneš shora dolů, než si nějakou vybereš. Takových věcí děláme automaticky spoustu. Nepřemýšlíš na které straně je kohoutek s teplou vodou a na kterou stranu se pouští, prostě jdeš a pustíš si vlažnou vodu.
Chtěl jsem tím jen říct, že menu vlevo ušetří mozku nějakou tu práci a že já bych si na svůj web dal menu vlevo, aby se mi tam lidi neopařili :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0