Autor Zpráva
Luqa
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

Ahoj...tak toto je moja prva westranka vo Flashi...dufam ze sa Vám bude páčiť.....este nejdu podstránky :-)
WanTo
Profil
Ano, je opravdu hezká, obzvlášť ta její překrásná adresa :-)
RPG
Profil
Vskutku, nádherná stránka, není-liž pravda? :-)
..Johny..
Profil *
Skoro bych založil téma, proč chtějí lidé hodnotit stránky, na které nevede cesta....
Luqa
Profil *
:-) sorry nejak som na to zabudol :-)......detaily :-) odkaz
flz
Profil
- minimalne citatelne
- dobra grafika, ale zly dizajn
- tie zvuky ma zabijaju
- to tlacitko "music" odmieta poslusnost (alebo som nepochopil jeho vyznam)
Luqa
Profil *
:-))) dobra grafika ale zly dizajn? moc som nepochopil......tie zvuky su tost otrasne ja viem.....musim niekde zohnat ine. to tlacitko s nim sa vypina background zvuk ale bude sluzit ako prehravac mp3
dezo
Profil *
tak design dobry ale nemuzu nic precist!
Luqa
Profil *
:-))) dobra grafika ale zly dizajn? moc som nepochopil......tie zvuky su tost otrasne ja viem.....musim niekde zohnat ine. to tlacitko s nim sa vypina background zvuk ale bude sluzit ako prehravac mp3
Anonymní
Profil *
tim myslel,asi to,ze mas sice pekne bitmapy,ale,ze jsi je uplne nejlip nevyuzil...
Luqa
Profil *
hmmmmm
flz
Profil
Anonymní to vystihol, grafika sa nerovna dizajn. ale myslel som tym aj to, ze cast webu v ktorom sa zobrazuju informacia je najmensia z celej stranky
shamania
Profil *
Grafika hezká, ale nechápu proč je to dělaný ve flashi?? snad jen kvůli těm hover efektům v horním menu.. jinak by to mohlo být klidně v html, což by stránce co se týče vyhledáváčů jen prospělo.. jinak strašně malý písmo..
Trixer
Profil
Mas to jen pro flash 8, mam tu ve skole 7 a nezobrazujou se texty ...
Miloš
Profil
Už jste koukali někdy na monitor lupou? To po mně nikdo nemůže chtít.
Miniaturní text + zvuky = zabít autora.
REWik
Profil *
jak su ty zalozky(tlacitka) tak skuste 2 cm pod nima jezdit vodorovne.a zacnu skakat.mazec. :) a ten napis pres tu fotku ten bili co tam je sikmo tak ten me tam nejde.ten web je krasne rovny a do teho tam mas takove ulety.ale da se ten web.
Johsua
Profil *
podla mna je ten web je dobry.....luqa nenechaj sa odradit takymi lamkami :-) sak oni pisu na otrasne weby nefim co a na tie normalne tu zacnu robit machrov. Ale tie zvuky zmen :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0