Autor Zpráva
Wapi666
Profil
ahoj ohodnotte prosim mi první webový stránky!případně napište co změnit či co vylepšit!díky
http://mujweb.cz/www/wapi666/Wapi666.htm
marat
Profil
Nejprve určitě kód


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>


<br>

Není co dodat, ale na první webový stránky to neni zas tak špatný... jinak newim kde jsi vzal
background-color: rgb(0, 0, 0);
Možná to funguje, ale je to docela blbost :P...
marat
Profil
Počkej jsem asi spíš *****... neni to dělaný přes nějakej generátor kodu ? FP or NVU ?
Wapi666
Profil
já ty stránky dělěla v programu NVU
Polaroid
Profil
Jean-Paul marat:
hodnoty barev lze v CSS zapisovat i tímto způsobem
thingwath
Profil
Inu, realizace je docela strašná, ale spíš mi tam chybí nějaká myšlenka proč ty stránky vůbec jsou.

Marata jedině mrtvého od Davida.
marat
Profil
;) nick marat nemam kvůli Maratu Safinovi (tenista) ani kvůli francouzskýmu revolucionáři...
^^ kvůli jménu Martin, kdyžtak...
to Polaroid: Psal jsem, že to asi funguje, ale ehm...
caledon
Profil
marat

Psal jsem, že to asi funguje, ale ehm...
jaky ehm? u nas na skole to tak ucej :)
Valach
Profil *
Tak první co by jsi měla vylepšit je ta čeština! Kdyby jsi nasekala tolik chyb v psaní HTML, tak se ti nezobrazí ani bílá stránka.
Polaroid
Profil
OT:
Valach
Tak první co by jsi měla vylepšit je ta čeština! Kdyby jsi nasekala tolik chyb v psaní HTML, tak se ti nezobrazí ani bílá stránka.
Ehm, v těchto dvou větách jsou tři obrovské neomluvitelné pravopisné chyby. Tos' takhle napsal schválně?
Valach
Profil *
Polaroid
Bohužel ne. Alespoň je vidět, že to třískne do očí i takového analfabeta, jako jsem já. Jsem si vědom max. dvou, ale tady to je něco jiného. Je to spontánní psaní a nikdo si tu s pravidly moc hlavu nedělá (něco jako mluvené slovo), ale web je jako kniha a tam už to být nemá.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0