Autor Zpráva
Gogo
Profil *
Už mám web poměrně dlouho, ale teprve nedávno jsem ho předělal do css a php. Konečně jsem spokojen i s designem. Co na něj říkáte vy? gogo.wz.cz
sanchez
Bohužel se mi stránky nezobrazí, tak nemohu posoudit.
Gogo
Profil *
OPRAVA: omlouvám se za nefunkční odkaz, přepsal jsem se. Správná adresa je http://gogo.wz.cz
Raketka
Profil *
Pěkné ... vyjímečně i koukatelné barvy a přehledné uspořádání :)
sanchez
Hmm, už to funguje ;-)
Víceméně souhlasím s Raketkou, jen bych možná zkusil udělat jinou barvou ten bílý podklad. Myslím, že by pak stránky více vynikly. Ale je ton je můj názor.
Jinak hezké.
Marty
No ten zdroják by ještě trochu péče zasloužil(minimálně ty vlastnosti u odstavců dát do ex. CSS).
Co se týče designu - ok. Možná bych udělal výraznější hover, a ukryl bych to počítadlo od toplistu.
Glacier
Profil *
opravdu hezké
Kráťa
Hezkeeeeeeeeeeeeeeee. Já bych jen udělal ten horní obrázek tak poloviční na výšku.
Gogo
Profil *
Ok, díky za rady!!! Zkusím s tím něco udělat!
23k
Profil *
Me se to teda vubec nelibi. Bez urazky. Klasicke rozvrzeni layoutu a nijak extremne provedene. Je to slabsi prumer.
Leo
23k

Myslite, ze nejake exoticke rozvrzeni layoutu je lepsi? Sekyrka ma taky docela ustaleny tvar. Leo
habendorf
Gogo: OT: viděl jsem dole reklamu, můžeš mi prosím odpovědět na toto téma:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=1545&forum =17&page=-1 ?

Na oplátku jsem ti kliknul :o)
Cody
No mě se to líbí, jen bych se přimluvil a jemnější přechody a trochu jiné /příjemnější/ ladění barev.
chobot
Moc se mi to nelíbí. Jedniný co je hezký je ten obrázek nahoře. Jinak to není vůbec graficky sladěné. Je tam Blueboard - Fuuuuj.
SuE
hehe, tyhle hlášky - blueboard fuuj, FP fuuuj, notepad for profesional, to je takový folklor všech "designových" diskusí, že mám chuť dát si do podpisu něco jako "proud user of blueboard guestbook" :-)
a škoda, že neumím Frontpage ...
Gogo
SuE - škoda, že neumím Frontpage - kdo umí ve wordu, umí i ve frontpg:)

Jinak dík všem za rady, některé jsem si vzal k srdci, některé si možná vezmu k srdci a jiné ne:) Nemůžu se přece zavděčit všem, kdybych např. změnil layout na nějakej netradiční, tak se zas najdou rejpalové, kteří budou nadávat:) Takže díky!!!!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.