Autor Zpráva
Mirouš
Profil *
Na této adrese http://www.hasicibordovice.wz.cz/ je můj výtvor. Stále jsem se nezbavil tabulek, ale snad to časem změním. Co se validity týče, tak mám tři chybičky, ale to snad taky někdy dotáhnu - až bude čas. Chctěl bych zhodnotit vzhled, přehlednost atd. Ale šedého písma se nevzdám! Díky.
PS for admin: založil jsem nové téma, páč jsem mírně změnil adresu.
Mirouš
Profil *
... no brečet nebudu, že to nikomu nestojí ani za pár řádků....
Kubatech
Profil *
Nemám teď moc čas studovat kód a podobné blbinky, ale na rychlo musím říct, že vzhled se mi docela líbí...
J
Profil *
když chcete pár řádků:
V menu by se mi líbila tenká linka mezi položkama. Jinak líbí - přehledné, informačně hutné.
Mirouš
Profil *
Děkuji.
add J: je nějaká finta na tu linku mezi odkazy přes css?
trama
Profil *
Ahoj :-) jo jedny s těch dobrých stránek hasičů kde neskáčou kdejaký prkotiny :) co se tyče odkazů řekl bych že by to mělo jít :-) ale pokud čtu dobře tak je to seznam v tabulce ?? a pozadí gif?.-) tak upravit gif !! a pozicování ! jenom můj názor možná špatný takhle jsem to ještě nedělal :-) hasičům zdar :-) hlavně oceňuji rychlost !
Mirouš
Profil *
Zdá se ti to rychlý? Spousta odborníků tady v diskuzi namítá tabulkám jejich "pomalost". Díky
trama
Profil *
No možná se mi to zdá rychly :-) ale loadink za sedm vteřin s tabulkou ??..... a mimochodem spoustu samozvaných doborníků neberu .... nevím jak to načítá modem ale oproti ostatním stánkám to rychle je ... můžeš napsat v čem jsi to psal ?
Mirouš
Profil *
V editoru mozilly.
Mirouš
Profil *
Tak už nikdo?
trama
Profil *
Nebuď nedočkavý :-)))) jo díky:-) jednalo se o NVU? nebo se pletu? ...... viděl jsem že ses podíval na stránku Slatiny .... doufám žes našel inspiraci na obsah !!!.-)))
Mirouš
Profil *
Sorry, ale nevím co je NVU.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0