Autor Zpráva
drtiKOM
Profil *
Můžete se mi mrknout na stránky http://www.vocas.cz a trosku je zkritizovat? Je jasny, ze neocekavam moc pochval za praci prevazne ve frontpage (ale uz se to zlepsuje, sem tam je tam nejakej ten javascript). Jde mi spise o grafickou stranku, jestli to neni moc barevne preplacany. Asi nejlepsi vychytavka je podle me odkaz "Najdete nas ZDE", ale nevim jestli ho nemistni oceni :-)
Takze do me, snad to snesu...
tvufoun
Profil
1
drtiKOM
Profil *
to je ceska nebo ruska stupnice hodnoceni? :-)
Mirouš
Profil *
ode mě 1- v české stupnici - ta minuska je za to, že ve fotogalerii mi nefunguje tlačítko další
drtiKOM
Profil *
v ktere presne fotogalerii ti to tlacitko dalsi nefunguje?
Valach
Profil *
Celkem to jde. Jen mi všeobecně uchází smysl prvních stránek typu "vstupte". Na netu se snad klepat nemusí!
drtiKOM
Profil *
je to pozadavek primo majitele cele souteze, proste to tam chtel mit. Ale i treba ja mam ulozeny stranky v oblibenejch az od aktualit a myslim, ze si to kazdej muze takhle udelat.
avaranger
Profil
me se nelibi, ze to nema semantickou strukturu. Bez stylu se v tom TOTALNE NEDA VYZNAT! (menu jako LI, Nadpisy H1 az H6, atp. )
JOFO
Profil
Nezobrazuje mi spravne diakritiku na uvodnej stranke.

Firefox 1.5
Valach
Profil *
Ale i treba ja mam ulozeny stranky v oblibenejch az od aktualit

No právě. Proto je to tam zbytečné. Pokud to chtěl zadavatel a nenechá si to rozmluvit, nedá se nic dělat, náš zákazník ...
HeWeR
Profil
1- bych nemohl dát - ublížil bych tím ostatním, kteří mají stránky mnohem na lepší úrovni a hodnotil bych je 2 (také si všímáte, že toto je jedna z nejčastějších výmluv učitelů :))

Teď k té stránce:
- už na úvodní stránce není logo vyhlazené - působí to hodně laciným dojmem
- počitadlo TOPlistu nemá v hlavičce co dělat
- spousta věci by šlo udělat textem, ale jsou zbytečně udělané obrázkem (Volejbalově-odbíjenkářské...)
- není hover u odkazů v textu
- přeanketováno
Je toho dost - na druhou stranu však musím uznat, že stránka je provedena bez rámů, bez různých blikacích, skákajících a animujících se blbostí.

Dávám 3-
DJ Miky
Profil
"ale uz se to zlepsuje, sem tam je tam nejakej ten javascript"

JavaScript takovéhle stránky opravdu nezlepší...

3-4 (= 3-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0