Autor Zpráva
LukeZzZ
Profil *
Ahoj lidi, tak tady Vám hodím k hodnocení svůj webík. Vím, že asi u Vás propadne, ale tak zkusit to můžu, třeba aspoň pro někoho nebude designově tak špatný.
LukeZzZ
Profil *
http://www.lukas-rolinek.wz.cz
Ludivitto
Profil
1. Graficky odpudivé
- "pracuješ" v PaintShopu? Jakž takž solidní obrázek v hlavičce nestačí...

2. Typograficky hrozné

3. Kódově zastaralé
- tabulky? Klidně. Ale když už, tak pořádně :/

4. Obsahově problémové
- podminky.htm
caledon
Profil
zkusil bych udelat neco s tema barvama, protoze to na me pusobi hodne amatersky, teda nic proti sedy, mam ji rad, ale proste takovy stranky kde nabizis nejaky sluzby by mely zaujmout nejen obsahem, ke kterymu se treba ja ani nemusim dostat, kdyz vidim sedou stranku ;)
LukeZzZ
Profil *
Už mám v záloze novou verzi stránek, ale nebudu na netu hned... jsou již skoro hotové, ale ještě potřebují doladit na ty se můžete kouknout na http://www.lukas-rolinek.wz.cz/new_web.jpg , tak mi můžete říct, jestli budou graficky lepší než tyhle atd.
Petr[K]
Profil *
To myslíš vážně, že za takovou práci chceš ještě peníze?

A hlavně by mě zajímalo, co to je za daň, kterou uvádíš v ceníku? Pokud je zakázka do 5 000,--Kč, tak je daň 15 %, v opačném případě 20 %. Takovou daň jsem opravdu v životě neviděl, nehledě k tomu, že plátce daní určitě nejsi.
LukeZzZ
Profil *
Petr[K]
co se tyče té daně, tak to je daň, která se odvádí, při uzavření dohody o provedené práci na jejímž základě tuto činnostvykonávám. Je to obdoba daně z příjmu, která je do 5 000,- 15% a pokud je výše, tak je 20%.
Pokud ti to ještě vrtá hlavou, tak si nastuduj tuto DOHODU v zákonech
J.P.A.S.
Profil *
Tak nevím, nezlob se na mně. Jsi amatér, a i kdybys byl dobrý v html + css (nezkoumal jsem), grafika Ti nic neříká. Pro mě to vypadá velmi amatérsky, těkžo říct jestli jsem sám.

Nová verze jakbysmet. Nevím, proč si píšeš na web 'VYSOKÁ KVALITA', když ji nemáš ani na své prezentaci a to se k těm šablonám nebudu raději vyjadřovat.

Jsi přesně z těch lidí 'webdesignéři přes noc' nebo tak alespoň silně působíš.
Hlavičky stránek nejsou pěkné a navíc to je jedniná grafika na webu. Co se týče nové verze píšeš doživotní záruka vrácení peněz... To myslíš vážně? Asi mi něco uniká...

Takže jestli Ti jde kód zdokonali se a sežeň si grafiky. Jestli Ti nejde ani ten neber místo a zakázky lidem, kteří tomu rozumí.

Nezlob se, že jsem to takhle napsal, jistě, dalších deset lidí Ti může napsat jak to nemáš hezké, můj pohled už znáš. Když už jsi to ke kritice dal tak ji píšu. Nejspíš bych měl napsat, co že se mi nelíbí. Víš proč jsem to nenapsal konkrétně? Protože se mi nelíbí vůbec nic:-( a to neříkám proto, že bych tě chtěl shodit, raději bych ti to pochválil, třeba jednou uděláš něco, za co Tě budu oslavovat do konce života, ale tohle dílo to není.

Promiň.

p.s. Odstraň to amatérské "design by" a vlastní doména by taky zlepšila image, ale to už je jen detail.
bar
Profil
Při uzavření této dohody se stávám Vašim zaměstnancem ...

Jako tvému potenciálnímu zákazníkovi by mně tato věta naháněla hrůzu. :) Co když to nechci na dohodu?
koudi
Profil
A jako mnoho dalších 'webdesignérů přes noc' (to je dobrý pojmenování :) děláš klasickou chybu u obrázků - proč jsou v sekci reference jako náhledy obrázků použity přímo obrázky, na které to odkazuješ?
Nic proti, ale od tebe bych web nechtěl (ne jen kvůli těm obrázkům :).
Romanticka
Profil
To si delas srandu s tema cenama ne? A ta VALIDITA....
Valach
Profil *
Ukaž mi toho, který za tohle zaplatil! Nemám slov.
mata
Profil
Zaujala mě jediná věc a to konstatování, že MALÝ lidé mohou dělat VELKÉ věci. Nic jiného mě nezaujalo :(
avaranger
Profil
Valach:
Ukaž mi toho, který za tohle zaplatil! Nemám slov.
Neveril bys, za co lide plati... jeden muj znamej dal 2000,- za jednu (!) stranku. Je na ni asi tak 30 slov a 10 fotek. Tabulkovej layout. Nadpisy takhle: <font size=20 color=red>... proste fuj...

A pozor ! Je to od "profesionalni" firmy, zabivajici se tvorbou stranek ! ! !
Tomik
Profil
Romanticka
A ta VALIDITA....
Já tam žádnou nevidím... :) Jinak validita není všechno.

LukeZzZ
Já, abych se Tě trochu zastal, musím říci, že na amaterá, který web dělá chvilku by to byl velmi pěkný design, na člověka, který se snaží dělat prezetace za pěníze to je už horší. Na jednu stranu je možné se touto cestou (rozumněj malé ceny, rychle udělané zakázky) ubírat, ale i tak by téměř nutné každou zakázku odvést kvalitně.

Bez těch hrubek, s hezčím kódem a grafikou by to byla docela zajímavá prezentace.
Broli
Profil
mno, opravdu nic moc...
Trošku bych tu svoji samochválu zmírnil - jak již bylo ostatně řečeno.

Chtělo by to asi trošku víc vlastní invence - něčeho zajímavého, nevšedního, co zaujme ...jinak mi to přijde dost fádní.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0