Autor Zpráva
XYZ
Profil *
Prosím zhodnoťte tento web http://www.zstvrch.edu.sk
Písaný je ručne v programe ConTEXT. Nepovažujem sa za profíka, ale snažím sa. Díky
Anonymní
Profil *
plusy:
- validny kod
minusy:
- prilis tmave farby
Anonymní
Profil *
a este by som odtial odstranil to upozornenie pre ake rozlisenie je to optimalizovane a pre ktore prehliadace navrhnute.
Sephiroth
Profil
Nemám rád úvodní stránky na kterých se dozvídám pro jaký rozlišení je to optimalizovaný a jaký prohlížeče to sežerou.. Myslím si že stránky by měly bejt optimalizovaný pro různý rozlišení a všechny prohlížeče..
Menu by se dalo udělat normálně textem a pouze měnit pozadí textu.
Informace o tom kdo má narozeniny a kdo je bude mít zítra mi přijde naprosto zbytečná. Je to zbytečnej script a navíc je absolutně bezúčelnej. Když půjdu na tyhle stránky, tak se budu chtít dozvědět něco o té škole a ne o tom kdo má svátek...
Stejně tak datum, ale budiž...
Email?? zstvrch [at] zstvrch [.] edu [.] sk Co to je??
A neklikací hlavička, která by mohla být v lepší kvalitě.. Text na logu (vlevo ) je nečitelný
Valach
Profil *
Jak už jsem tady jednou psal, nechápu smysl úvodních stránek "vstupte" , je snad jasné, že když si ty stránky najdu, tak na ně chci asi jít! Jinak nesedí mi barvy, písmo je většinou malé a kurzíva téměř nečitelná.
Mostock
Profil *
Email?? zstvrch [at] zstvrch [.] edu [.] sk Co to je??

celkem standart jak napsat emajl.. (osobne to pouzivam taky sice jen nick (at) domena.domena ) pokud nechces aby ti na majl chodila miliarda spamu.. navic takovej malej test inteligence jestli to lidem dojde
XYZ
Profil *
to Sephiroth: úvodnú stránku so opravil, s tým menu máš pravdu, to už aj mne napadlo, možno to ešte prerobím, čo sa týka dátumu a menín...myslím, že to neznižuje hodnotu stránky, ten mail som práve kvôli SPAMu urobil tak ako som ho urobil, hlavička má nižšiu kvalitu, ale prioritou bola rýchlosť načítania stránky a až také zlé to zas nie je.

to Valach: farby (tak ako aj úvodná stránka) sú zrejme vec vkusu, tebe sa nepáčia, mne a stovkám ďalších ľudí sa práve páčia...a myslím, že sú celkom dobre zladené, nie sú tam nijaké extrémy a aj kontrastne to je podľa mňa ok (až na pár drobných výnimiek..to čo je menej dôležité, nemusí svietiť do očí), čo sa týka čitateľnosti, mám rozlíšenie 1280x1024, ale s čitateľnosťou problém nemám, na nižšom rozlíšení v tom už vôbec nemôže byť problém, ale aj tak díky za dotaz, no na farbách nemienim meniť nič, ak by si postrehol niečo iné, tak nad tým pouvažuejm.

to Mostock: ten mail som práve kvôli SPAMu urobil tak ako som ho urobil, no opravil som to tak, že do zdrojáku som miesto zavináča napísal "@" (zstvrch@zstvrch.edu.sk). Myslíte, že to bude stačiť proti SPAMu? ...alebo ako je to najlepšie urobiť? ...[at] už údajne spomboti poznajú.

Zatiaľ díky.
XYZ
Profil *
Ešte nejaké názory pls...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0