Autor Zpráva
Kubatech
Profil *
Prosím o konstruktivní kritiku ;) Dík
lumpy
Profil
odkaz...

Stranky sa mi nacitavali nejako dlho, inak su v pohode.V tom menu by este mohlo byt nejako zvyraznene, ze ktore odkazy maju este to mensie menu.
Kubatech
Profil *
Probíhá přestavba na webhostingovém serveru, proto je to teď pomalejší. Co se týče zvýraznění - není třeba vědět kde roletka je a kde ne, kliknout se dá na všechno a rozdělovací menu se otevře třeba i jako samostatná schránka (ošestření vypnutého javascriptu).
lumpy
Profil
Kubatech
To hej, ale mne sa viac pacia stranky kde je to nejako zvyraznene...ale to je vec nazoru...
Valach
Profil *
Ten požár v hlavičce trochu tahá oči, ale jinak dobré.
Kubatech
Profil *
Ten požár v hlavičce trochu tahá oči, ale jinak dobré.

Možná jo... ale je to efektní :-)
trama
Profil *
Ahoj : opravdu chceš abych roloval tak dlouho po stránce?? viz první pomoc :-)))) dal bych si trochu práce a rozdělil to na více stránek a oživil aspoň obrázky : hlavně sekci akutni stavy : halvička opravdu tahá oči a přebíjí obsah stránek, i když je efektní, možná trochu ubrat jasu by stačilo...... stránky se nepříspusobí oknu ? co když budu mít menší rozlišení ?? poslední připomínka když příjdu z jiné stránky jak se mám dostat na uvodní stránku?? (pozn. no pro mě to problém není :-))) ale laik ?? ) myslíš ž e název současnost je vyhovující ?.-)) noo nevím nepochopil jsem to na první pohled ani já, ale pokud je to záměr tak to respektuji .........zdar hasičům a těm z Novojičínká zvlášť :-)
Mirouš
Profil *
Zdravím kolegu ze Slatiny. Netroufám si radit, jen pár poznatků jako uživatel. Přestože vlastním 17" monitor, vím, že 800x600px je stále velmi používané rozlišení (viz trama). A přestože mám také rád šedý odstín písma, zdá se mi Tvé písmo příliš nevýrazné k zvolenému pozadí. Ale celkové hodnocení kladné. Tak 7/10.
Kubatech
Profil *
RE: Trama

Jo, chci :-) První pomoc je pro hasičský web prostě jenom hodně velká bokovka...
Když budeš mít měnší rozlišení, budeš holt scrollovat i horizontálně, nedá se nic dělat, od přizpůsobování rozlišení jsem v téhle nové verzi prostě upustil.
Na úvodní stránku se dostaneš kliknutím na "Úvodní stránka" vpravo nahoře.
Jo, myslím, že současnost je vyhovující, co bys tam dal ty? Návrhy promyslím...

RE: Mirouš

Písmo v textu je černé proti bílému, maximální možný kontrast. Sloupečky mají být méně výrazné, než hlavní část stránky

Každopádně dík všem :-)
avaranger
Profil
ja bych invertoval text (bile na cernem). Takhle mi to pripada takove mdle :(
Kubatech
Profil *
ja bych invertoval text (bile na cernem). Takhle mi to pripada takove mdle :(

V hlavičce?
trama
Profil *
Omlouvám se, ale to logo mi asi vypálilo oči, tak jsem si té hlavní stránky nějak nevšiml:o) nebylo by vhodnější ji zařadit do menu ????? ;-) co se týče rozlišení já s tím problém nemám jenom myslím na ty co si nemůžou dovolit 22 monitor nebo větší rozlišení ....... jinak obsah je k věci a myslím že více přehledný a obsáhlý než u stránek IZS a HZS kraje ( nemám námitek :-) gratuluji !!
Kubatech
Profil *
RE: Trama

Jezisi, to to fakt tak rve ten obrazek? :-)
Jinak 1024x768 je nativni rozliseni pro 17" CRT a 15" LCD, takze bych s tou 22" o ktere pises ty trosku brzdil :-)
Do menu mi to nevleze uz, ty odkazy shora :-/
No a co s tou sočasností navrhuješ, když se ti nelíbí? :-)
trama
Profil *
fuj to byla rychlost !!!!:-))) no asi došlo k omylu paovažoval jsem současnost za hlavní stránku :-) jistě beru to rozlišení 1024x786 že už je povážováno za standart :-) ale přece existuje úprava stránek skriptem kde si to nastaví rozlišení stránky samo, no vzhledem k tomu že to nejsou profi stránky je to omluvitelné dá se to tolerovat ale je to škoda :-) je to jenom můj názor nemusíš se jím trápit :-) co se týče loga? no rve!!!!!! oproti statnímu obsahu možná by ještě pomohl nějaký rameček například aby ladil k logu kolem stránky pozadí textu bych nechal bílé ale mi to osobně nějak nevadí logo si při čtení naroluji mimo ... ale strácí se v něm odkaz na hlavní stránku určitě, když jsem ho hledal a bez návodu nenašel nemyslíš???? :-)
Radim
Profil *
Jenom 1 technickou poznámku. Stránky nejsou pochopitelně validní, protože je v mime adresuješ jako obyč. text. Dej si tam xhtml 1.0, když už teda. Tam je ta vyjímka aspoň povolená.
Timy
Profil
Radim
"Stránky nejsou pochopitelně validní, protože je v mime adresuješ jako obyč. text."
Stránka pochopitelně je validní. Validita nemá nic společného s MIME. Odkazovaný dokument je XHTML 1.1 validní.

Kubatech
Stránky pěkné, kód taktéž, snad jen bych podtrhl odkazy.
Radim
Profil *
Ale Timy, tohle jsou tvoje slova, co jsi napsal na blogatoru.com : "Tedy posíláte-li XHTML jako text/html, jednoduše nutíte prohlížeče vykreslovat nevalidní HTML stránku. Trošku si protiřečíš nebo je to tvůj kamoš, ten Kubatech...?
Timy
Profil
Radim
Ale já se nebavím o tom, co nakonec vykresluje prohlížeč :-). Je to validní XHTML, že to prohlížeč vykresluje jinak je už jeho věc a jiná debata.
Kubatech (autor webu)
Profil *
RE: Radim
Stránky jsou samozřejmě xhtml 1.1 validní, klikni si v podpisu, uvidíš ;)

RE: Timy
Podtrhnout odkazy... Hmmm, zkusím, uvidím :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0