Autor Zpráva
dod2
Profil *
ahojky, žádá o zhodnocení webu www.labradorka-anne.com.
Anonymní
Profil *
No rozhodně se mi nelíbí to menu. Bylo by lepší změnit ty tlačítka.
dod2
Profil *
jenom jeden komentář? :-(
platinum
Profil *
Asi by to chtělo víc sladit barvy.Připadá mi to "rozhárané"...
Radim
Profil *
Když chceš komentář, tak máš ho mít. Celkově to působí chladně-jednobaravně a nevýrazně (word-art styl). Menu udělat jiný, seznamem (ul, li) a css a tím pádem vyhodit tu tabulku. Mrkni se na web po tlačítkách nebo něco si nějaký udělej. Kód si vyčisti od těch chyb a můžeš mít čistý html 4.01 strikní. Obrázkům chybí rozměry. A když už děláš v php, tak si vytvoř svůj guestbook, jinak si to mohl udělat v xhtml.
Timy
Profil
dod2
To menu není klikací po celé své oblasti, ač tak vypadá a svádí to k tomu, ale pouze přímo nad písmem. Jinak je to celkově takový zmatený... Asi bych doporučil pročíst web http://pouzitelnost.kincel.sk/
dod2
Profil *
platinum: co ti na barvách připadá rohárané? používám různé odstíny hnědé barvy...

radim: v php jsem to dělal abych se bavil rámů, nic víc od toho jsem nechtěl ani chtít nebudu

timy: nerozumím co ti přijde zmatený, když HP a další stránky podíváš, je přeci jasný jak je to strukurované nebo snad ne?
Jet
Profil *
Nazdar dod2. Narozdíl od předchozích jsem se rozhodl hodnotit spíše obsah Tvého webu - a musím říct, že jeho pouhé prolistování mi perfektně zvedlo náladu a na chvíli mne odtrhlo od běžné pracovní rutiny. Designově to není žádná perla, ovšem obsah (a to je mnohem důležitější) stojí zato!

Jet
dod2
Profil *
jet: díky, všiml jsem si, že jsi napsal i do návštěvní knihy :-))) máte všichni pravdu že desing není nic moc :-/
Anonymní
Profil *
Přečetla jsem si psí horoskop a je to paráda, moc pěkný obsah stránek. Grafika se časem dohoní. Ahoj
J
Profil *
My pejskaři máme stran grafiky jiný vkus než www profesionálové :-) U psích stránek oceňuju hlavně přehlednost, aktuálnost, zajímavost obsahu a kvalitu fotek, to zde je. Jen si myslím, že by Vaši stránku vylepšilo jiné logo než jen osm fotek vedle sebe. (Ale kdybych chovala labradora a ne kavkazana s bladhaundem, dala bych si vás do oblíbených :- )
Anonymní
Profil *
to dod2: nevim, jaks to přesně myslel s těma rámama, ale ty zas můžeš udělat simulací v css

Ale dost tý technický stránky věci. Obsahově je to fajn, však jsou to zájmový stránky a pejsky mám rád. Taky jsem dělal známý psí stránky, ale jsou jaksi v action scriptech (prostě flash) a to by mě tady kritici rozcupovali...
Stařec
Profil *
Nevím zda jde o hodnocení obsahu nebo grafické stránky.
Obsah je jistě zajímavý - podle ohlasu.
Grafika - můj os. názor:
1. To foto těch dvou psů se Ti asi bude líbit ale graficky to rozbíjí celou stránku.
Bylo by lepší kdyby ti psi byli vedle sebe a ne od sebou. Pak by se spodní text
mohl zarovnat výš.
2. Tlačítka - text je dost napresovaný - chtělo by to víc prostoru -
vel. snad 120x20 - barvu nevylučuji tuto.
3. Možná i stránka co do šíře by chtěla ubrat jedno foto v hlavičce - na těch 840.
4. Dal bych pryč počítadlo - nějak nemám rád viditelná počítadla.
Pokud by se to pohnulo tímto směrem, bylo by možno na tom pracovat dál.
roberta
Profil
menu sa nedá čítať...
avaranger
Profil
Podle mne to "ROZHARANE" charakterizuje skvele. Na druhou stranu musim rict, ze jsem videl uz MNOHEM hosri. stranky. Chybi tomu vice nez beztabulkovy layout a grafika, zasah zkuseneho webdesignera, ktery je schopen odhadnout pozice jednotlivych prvku. Jednotlive prvky se na sebe ruzne "lepi" a vubec to pusobi nejak tak neutesene. Ale mussim uznat, ze radsi takovyto web, nez to co predvedl nejmenovany utor tady: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=26 651

Co se tyce obsahu, jsou stranky jiste velmi dobre a prehledny a graficky pekne provedeny vzhled by jim jiste zajistil jeste mnohem vice spokojenych navstevniku.

Klidne poradim, kdyby byl zajem (ICQ 325-102-524)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0