Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Tak adresa je www.msu.ic.cz...Prosim o hodnoceni.Diky moc MATHYS
Anonymní
Profil *
msu.ic.cz
WanTo
Profil
Content-Type: text/html; charset=windows-1250 ti nic neříká?
Anonymní
Profil *
www.msu.ic.cz
Anonymní
Profil *
Jak to fakci?
WanTo
Profil
Content-Type: text/html; charset=windows-1250 ti nic neříká?
Zdá se, že neříká. Tak to zkusím jinak: nastav si kódování, na Linuxu mám výchozí utf-8, tutíž se mi u tebe zobrazuje špatně diakritika.
Anonymní
Profil *
Uz to tam ma.Tak se mrkni
WanTo
Profil
Přečti si něco o typografii. Ten text je malý, nepřehledý, za čárkami a tečkami nejsou mezery. Prostě se to nedá číst. (mluvím hlavně o části Něco o mně).

Taky mě fascinuje úvodní stránka. Kdyby tam byl alespoň nějaký text, ale ani to ne.



Nemám moc času na sáhodlouhé rozepisování se. Takže moje závěrečné hodnocení: 7/10.
Radek Hrabůvka
Profil
Úvodní stránka Flash, bez něho se nadá pokračovat. Flash je vložen po staru, takže v IE je nutná aktivace.
Na stránkách je pidipísmo, navíc ve velmi nevhodné barevné kombinaci. Stránky nepoužívají externí styly, jen styl na stránce pro odkazy. Žádná sématrika, tabulkový layout, překřížené tagy. Všechny stránky mají stejný titulek.
Moje hodnocení: 4/10
tvufoun
Profil
mě to připadá good
RPG
Profil
Vážně mám hodnotit šablonu?
Anonymní
Profil *
Celkem jedno je-li to sablona,pac sablony si muzes jakkoliv upravit ;o) .
Ja hodnotim 8/10
RPG
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=38 11
Zde se něco o šablonách píše. Tuším, že náš oblíbený bod e).
Anonymní
Profil *
Sak stranky jsou hotovy?Proc si to myslis?Ja jako nevim teda.Mozna spis nevim,co si predstavujes pod pojmem hotove stranky..napis prosim
RPG
Profil
Anonymní
O to mi nejde. Jde mi o to, že je to šablona.
Anonymní
Profil *
RPG....Mimochodem.tady v tom odkazu se mysli sablona jako nedokoncene stranky,neco jako polotovar...
Stařec
Profil *
Zřejmě to děláš při nastavení 800x600.
Zkus si to dát na rozl. 1280
V Op. jsem to dal na 120% - to by šlo.
ax123
Profil
šíleně malé a tmavé písmo v menu jinak by to snad šlo, prozatím je to však kvůli dříve zmíněnému problému nepoužitelné
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0