Autor Zpráva
Prochi
Profil *
Díky vašim stránkám jsem pochopila co to je html a pustila se do díla. Má prvotina je hotová, jsem s tím sice spokojená, ale už se mi v hlavě rýsují stránky poněkud vylepšené. Při prohlížení ostatních stránek mám pocit školáka první třídy.
Prosím o kritiku! Ale buďte alespoň trošku shovívaví. Díky

http://homepage.mac.com/pajap/Sims2
Kráťa
Profil
Ufff vstuptestránky a jezdící text nebrat.
Fred
Profil
+Hezké logo
-Vyházet všechny ty gify a věci co se pohybují bez interakce uživatele
-není zcela jasné jestli se tu prodávájí domy, projektové dokumentace, nebo je to nějaká hra ?
-ty odkazy co vypadají jako tlačítka by asi vypadaly líp bez toho okraje

Na prvotinu je to docela pěkný.
Fred
Profil
Oprava, vzpoměl jsem si na své první stránky :
Na prvotinu je to velmi pěkné!
Prochi
Profil *
Díky, já jsem si říkala, že je to trošililinku přeplácané, ale když ty obrázky jsou tak roztomilý....
Dobrá, dám je pryč. Jo a jedná se o známou hru The Sims2. Ještě jednou dík
Fred
Profil
Prochi
jedná se o známou hru The Sims2 Hmm asi si budu muset udělat čas a něco si zahrát, vyhýbám se hrám jak čert kříži, naposled jsem hrál starý doom, zato ale skoro týden nonstop.
Prochi
Profil *
Jo jo, taky znám. Hra Sims je simulace "běžného" života. Mně se na ní líbí mimo jiné i to, že když mě neposlouchají doma, poslouchají alespoň simáci ve hře. A od simáků odpočívám u Medal of Honor, ale teď jsem se skoro dva měsíce věnovala svým stránkám. Ta první je už předělaná, myslím že je to takhle lepší.
RenataR
Profil
Na prvotinu je fakt dobrý. Ty gify tě za čas přejdou, to znám. Do pvní stránky jsem taky nacpala co se dalo :-)) Jen možná sjednotit barvy stránek, každá je jiná...
Anonymní
Profil *
Gratuluji Ti, jsi šikulka, další až osobně. Dáša
Miškin
Profil
Zdá se mi to dost pomalý (Wifi 512Kb). Takže jedna připomínečka, ty obrázky co tam máš 60kb a víc, nebylo by lepší spíše umístit jen náhledy?
Marfig
Profil *
Připojil bych se k poznámce o rychlosti, na stránce http://homepage.mac.com/pajap/Sims2/HZdi.html, ty obrýzky v bmp, fakt to na web nedávej, to samé, ale v jpeg by mělo asi 4 kB, na rozdíl od tvých 40, souhlas, vše co se hýbe, aniž bych to vyvoval, NE. Teď trochu plus, jako první fajn, moje první se taky hýbalo více než já.
Prochi
Profil *
Všem moc díky za připomínky, postupně budu upravovat!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0