Autor Zpráva
rmn
Profil *
Prosim vyslovte svoj nazor na BKL Elektro
Dakujem!
Mistr
Profil
K předkládaným stránkám bych měl následující poznámky:
(1) Ta tmavě červená plocha příliš bije do očí v porovnání se světlým zbytkem. Za chvíli z toho bolí oči.
(2) Chybou je absence klikacího loga.
(3) Pravopis a gramatiku zde hodnotit nebudu, neboť mé znalosti slovenštiny mě rozhodně k něčemu takovému neopravňují.
(4) Ta telefonní čísla, co máš v patičce, bych dal rozhodně výš, někam do hlavičky. Navíc bych k tomu připojil i adresu firmy s e-mailovým kontaktem, ať je to "stále na očích". Navíc bych určitě zpřehlednil ten zápis telefonních čísel; zdá se mi příliš nepřehledný způsob zápisu samá čísla v jedné řadě občas oddělené mezerou.
(5) Na stránce Profil společnosti bych v prvním odstavci nezvýrazňoval velkým písmem název firmy. Místo velkých písmen bych použil raděj tučné písmo apod.

Stránky se mi každopádně jinak zamlouvají. Uvidíme ovšem, co řeknou, resp. napíší, další hodnotitelé.
Valach
Profil *
Ta tmavě červená mi nevadí. Je fakt, že jsem na stránkách dlouho nebyl a bylo to za denního osvětlení. Jinak pěkné.
mila
Profil
Přijde mi to takové nedotažené, hlavně design. Více bych oddělil sloupec s obsahem od okolí, asi bych ho trochu "vyzvednul". Nahradil bych textové hvězdičky a dvojtečky nějakým obrázkem.

- Podtrhávej odkazy.
- Obsah mi vylejzá ven z modré plochy.
- Nepoužívej history.go(-1)
Railbot
Profil
Na prvni pohled velice povedeny design, na druhy pohled uz to tak slavne neni. Krom chyb, ktere uz zminil Mistr a mila, jsem zadne dalsi nenasel. Snad jen - ikonky pro tisk a email jsou vcelku hodne nenapadne, vsiml jsem se jich takrka nahodou, takze s tim bych urcite neco udelal, nejak je zvyraznil nebo je umistil jinam. Dale je velka skoda,a ze web je delan tabulkovym layoutem.
A abych se vratil k tomu druhemu pohledu - celkove to na me pusobi az moc "umele a plasticky", nevim jak jinak to vyjadrit. Mozna je to tim, ze nektere ty barvy spolu moc neladi. Rozhodne by to chtelo nejake zmeny a dotahnout to k lepsimu vysledku. Tot muj subjektivni dojem. Jinak pekna prace.
Stařec
Profil *
Je to celkem pěkné.
1. Odstranil bych to tm. červené šrafované pozadí
a dal celé to sv. modré.
2. Zarovnat psaní Josef Bud....../zvednout na 20px/ jako je pravý sloupec
3. Tak nějak mi tam schází něco od Elektra,
vypadá to spíš jako bytová nebo stavební firma
Mirouš
Profil *
Nevím proč, ale i při docela rychlém připojení (1,8 Mbit) se mi to načítalo několik vteřin. Nedovedu si to představit přes modem. Jinak se mi to líbí.
Mistr
Profil
mila
- Nepoužívej history.go(-1)
Co se Ti na tom nelíbí? Že je to JavaScript?
External
Profil
Tak tato stránka se mi velice líbí. Hlavně ty velice kontrastní barvy.
Timy
Profil
Mistr
"Co se Ti na tom nelíbí? Že je to JavaScript?"
Mě třeba na tom štve to, že když kliknu na takový odkaz >zpět<, kde je použito history.go(-1) a chci se pak zase vrátit na tu původní stránku (kde jsem klikal na >zpět<), tak kliknu v prohlížeči na zpět a ono mě to nevrátí zpět, ale vrátí mě to ještě víc dozadu. Snad jsem to napsal dost jasně :-).
Mistr
Profil
Timy
Snad jsem to napsal dost jasně :-).
Jo, napsal jsi to celkem pochopitelně... :-)
Mistr
Profil
Timy
Třeba Tobě se to nelíbí, já zas bych tohle zrovna přežil. No, nic, tohle je jen otázka osobního vkusu, takže bysme se stejně asi nikdy nedobrali stejného názoru.
cicuska
Profil *
nepaci sa mi to pozadie,podla mna by si sa mal rozhodnut len pre jednu farbu a to pre modru,inac je to v poriadku,az na ten spodok,ktory je velmi posunuty dolava
Anonymní
Profil *
v konquerore mi odskakuje polozka kontakty na dalsi riadok
tiso
Profil
4 parametre v URL? To snáď nie...

Aký má byť účel tej stránky?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0