Autor Zpráva
Romanticka
Profil
nazdar,

prosim o shodnoceni tohoto designu.
Tower
Profil
Jelikož je to pouze obrázek, tak je kritika hodně omezená, to platí i pro zhodnocení designu.

Připadá mi to takové nic moc. Chybí tomu trošku styl. Ty fotografie do hlavičky bych nedával, nějak jsem nepochopil jejich význam, co tam vlastně dělají? Nahradil bych je něčím jednodušším a hlavně snáze rozeznatelným, jednotným. Stejně tak trhací blok na druhé straně. Pokud to má vyjadřovat základní potřebu ke studiu na dané škole, tak proč ne, osobně jsem jej ve škole nikdy nepoužíval, takže nevím. Ten zahnutý roh se tam vůbec nehodí. Celkově mi to příjde nesladěné. Dva pruhy po stranách jsou poněkud nesystematické, raději bych je volil v barvě hlavičky, již nyní je neohraničená a to by jí jen prospělo.
bar
Profil
ahoj
to s na začátku shodnotit je reklamní trik?
Celkem pěkné. Tipuju, že kombinace barev oranžová - modrá - zelená - šedá patří mezi tvoje oblíbené. Jenom hlavička mně přijde taková suchá a u pravého rožku dole je trochu vidět napojování, což asi nejde jinak udělat. Podotýkám, že nejsem žádný profi grafik, tak to ber s nadhledem. :)
koudi
Profil
Mě se to líbí. Víc ti o tom asi nepovim :)
Zahon
Profil
Ahoj,
té hlavičce bych dal stejnou šířku jako má zbytek stránky, působí to zvláštněm menu se mi zdá nahoře a dole hodně ořezané a patička se mi zdá naprosto nedořešená... A ty fotky v hlavičce... no... radši bych tam viděl logo školy. Možná by se podle počtu odkazů v menu hodilo i vyhledávání.
Celkově na mě ale design působí velmi dobrým dojmem.
Stařec
Profil *
Zarytě přemýšlím nad uvedenou fotografií Obch. akademie - kde tato budova v K. Varech je.
Celkově souhlas se Zahon - té hlavičce bych dal stejnou šířku jako má zbytek stránky,
tedy bych to zařízl - na začátek menu a konec bílého listu. Ten přesah je nehezký.
Romanticka
Profil
logo školy...

no ja jeste nikdy nevidel logo skoly, tak nevim.... :)
Michalek
Profil
Me se to libi, sam delam web skoly a obcas prochazim weby jinejch skol. Narazit na tohle, jsem spokojenej.
Komplet se mi to libi, jak hlavicka, tak fotky v hlavicce, tak menu, tak barvy...
Jenom ten zahnutej roh, ten mi tam nepasuje.
Plaváček
Profil
Stařec

Řekl bych, že Obchodní akademie je původní Střední ekonomická škola a nachází se přímo pod karlovarskou nemocnicí. Vím to, protože jsem jí čtyři roky navštěvoval a tuším ukončil i maturitou :) Pokud se týká vzhledu nových stránek, mě se to moc nelíbí, pro blog snad dobré, ale pro prezentaci úspěšné školy řekl bych nepříliš vhodné.
Stařec
Profil *
To Michalek - líbit se Ti to může, ale Karlovy Vary by si jistě zasloužily
lepší prezentaci Obch. akademie. Toto bych přijal jako prezentaci základní školy v Kotěhůlkách.

1. Souhlas s Plaváček - pro prezentaci úspěšné školy -
a navíc ve skutečnosti opravdu krásné budovy a místo toho je tam fotografie
asi dolního nádraží, paskvilu a ostudy Karlových Varů.
2. Nelíbí se mi taktéž pro prezentaci Obch. akademie pozadí hlavičky
- popsaná tabule - to tak možná pro základní školu a níže.
3. Blok v hlavičce - co má naznačit ?
4. Do hlavičky bych dal lepší snímky - př. Karl.Vary + originál snímek budovy školy a
ne snímky žáků pokud se nejedná o prezentaci třídy.
Romanticka
Profil
Bohuzel fotky nemam, blok znazornuje neco, jako zapisky z hodin, pozadi hlavicky - popsana tabule znamena, ze ve skole neni nastolen rezim a skola pusobi jako pohodova a sem tam se ve skole objevi i sranda, a proto se tam zasi tesi...
Railbot
Profil
Me osobne to prijde takove nejake...pro skolu prilis fadni a nenapadite. Zkratka pro skolu bych si predstavoval zcela neco jineho.
avaranger
Profil
Me se to zda takove templatoidni... :P Bez napadu. Ale asi je to tim, ze tenhle styl stranek nemam rad, no...
Romanticka
Profil
njn, skolni weby nejsou asi muj konicek :) Budu delat jeste jeden design.
Romanticka
Profil
Zdravim, mam tu dalsi design, tak se k nemu prosim vyjadrete.

skola
Walter
Profil *
Ted je to uz lepsi, dal jsi tomu dobre jemnejsi barvy, verim ze az pridas nejake ikonky a "kosmeticke" detaily bude to ok.

Romane mam na tebe prosbu, resim jeden problem v PS, myslim ze ho pouzivas i ty, prosim te podivej se do prispevku na tomto foru Photoshop - graficky navrh, resim pismo, nejak nedostavam takovy efekt uhledneho pisma jako ve tvych graf. navrzich
Romanticka
Profil
Walter

nemuzu to vlakno najit :/
Walter
Profil *
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=2 6915
Romanticka
Profil
update skola

Co treba tohle?
Stařec
Profil *
Dorá práce - gratuluji.
Podívám se na to odpoledne důkladněji - teď spěchám.
smajli
Profil *
Asi to již zde zaznělo, ale na presentaci školy v úvodním tematu by fotografie žáků neměly být. Když foto, tak učitelský sbor, okolí atd.
Romanticka
Profil
smajli

Proc ale? Ostatni se alespon mohou podivat, jak ti zaci vypadaji. Ze nejsou stresovani, utahani, ze skola je zrejme bavi a je to tam pekny.... Tak proc by nemely byt?
Romanticka
Profil
Stařec
Dorá práce - gratuluji.

To je za 3. :|
smajli
Profil *
Romanticka

když si jdu prohlédnout školu, tak mi žáci zajímají "možná" potom, co si ji projdu.
Romanticka
Profil
smajli
Aha, tak to ja kdyz si jdu projit skolu, tak se divam taky hlavne po studentech, protoze me taky hodne zajima jaka je ve skole moralka... Vec nazoru :)
smajli
Profil *
Romanticka

mám doma tři studentky, a školy bych určitě podle nich nehodnotil :D
avaranger
Profil
Me se zda, ze to menu neni dost vyrazne,
Romanticka
Profil
avaranger
A jak by si ho zviraznil?
Stařec
Profil *
Je vidět že bereš rady vážně a spěješ ke zdárnému výsledku.
Oproti v03 je to značný pokrok kupředu.
1. Návrhu v04 – kde se mi líbí hlavička více - bych dal barvu menu z v05.
2. Věřím že Tě to táhne k jisté prezentaci žáků na hlavní stránce ale určitě ne v hlavičce.
Udělej stránku třídy a tam bych uplatnil tyto obrázky.
3. Obrázek školy není špatný ale v této roční době se dá udělat lepší
pohled na celou školu. Nevylučuji pak fotku školy umístit v hlavičce samostatně
případně s logem K.Varů a pod........./ K.Vary= Karel IV /....
4. Pak se uvidí co dál
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0