Autor Zpráva
jozob
Profil
Áno, opäť redesign. Ale teraz si už dám dlhšie pokoj, sľubujem. No poďme, pustite sa do toho.

PS: O niektorých chybách viem a niektoré prvky nie sú dokončené. Viac v článku http://www.prievan.sk/2006/05/21/velke-jarne-upratovanie/
jozob
Profil
Ehm, adresa www.prievan.sk :o)))
Gekon
Profil
Je to pěkné, ale víc se mi zamlouval ten limetkový design, tenhle mi přijde moc tmavý, to logo nahoře je lehce rozpačité. Jinak je to ale hezké, ne že ne, ale imho je to proste tmavé:))
jozob
Profil
Gekon
"ale imho je to proste tmavé"
Tak díky. A prečo? Pretože presne to som chcel! :o)

Neboj, rozmýšlam nad tým, že by som nasadil možnosť registrície používateľov + voľbu designu (design by si mohol zvoliť každý registrovaný používateľ nezávisle na sebe). Ale to sa uvidí.

Zo súčasnym designom som osobne spokojnejší ako s predošlým.
caledon
Profil
jozob

mno je to hezky, ale taky se mi libil vic ten predeslej, navic tady se ti u delsich clanku ten "papir" dostane az za hranici tech desek

jestli je to nedostatek o kterym vis, tak to ignoruj :)
jozob
Profil
caledon
"navic tady se ti u delsich clanku ten "papir" dostane az za hranici tech desek"
Je to schválne. Ale tú voľbu designu každopádne spravím, ale neviem kedy :o).
ho-tchi-minh
Profil *
to logo (hlavne napis) ma dost desivou kompresi, jinak dobry. ale vic se mi libil slogan "nie ze by to bolo dolezite..." jinak ujde to, ale limetka byla 100% hezci, srry. jo a jeste by se mohli barevne zvyraznit odkazy (tmavomodra?)
Timy
Profil
S tou kompresí loga souhlasím, nevypadá moc hezky. Jinak u komentářů není uvedeno, jak se dají formátovat (vždycky znejistím a nevím, jak je psát), nemám rád povinný email, stejně tam nedám svůj (paranoia?). V kódu se mi nelíbí tahle konstrukce:

<a href="/" title="Titulná strana"></a>

Obzvláště, když odkaz na úvodní stranu je o fous předtím.

Ten výpis kódu by mohl být nějak v <code>.

Jinak pěkný, design je povedený.
jozob
Profil
ho-tchi-minh
ale vic se mi libil slogan "nie ze by to bolo dolezite..."
Mám určitý plán. Nasledujúci slogan bude opäť iný, za pár mesiacov, genéza sloganu je asi takáto:
1.) Niežeby to bolo dôležité.
2.) Je to vôbec dôležité.
3.) Teraz je to dôležité.

"jo a jeste by se mohli barevne zvyraznit odkazy (tmavomodra?)"
Určite nie. Farby v texte nebudú.

ho-tchi-minh + Timy
ad Kompresia: Nj, ale sú to obludy. A záleží aj na monitore - na mojej 15tke tú kompresiu nevidno... Ale skúsim niečo.

Timy
"Jinak u komentářů není uvedeno, jak se dají formátovat (vždycky znejistím a nevím, jak je psát)"
Neboj, bude Texy. Zatiaľ vydrž.

"nemám rád povinný email, stejně tam nedám svůj (paranoia?)"
Keď ho nemáš rád, napíš tam kravinu. Ale pomáha mi to, keď chcem niekoho kontaktovať.

"V kódu se mi nelíbí tahle konstrukce: ..."
Ošetrený image-replacement pre IE. Pri :hover IE znovu natiahol obrázok. Takto to nenaťahuje. Ak máš lepšie riešenie, sem s tým. (ten prázdny odkaz má display: block a určené rozmery)

"Ten výpis kódu by mohl být nějak v <code>."
Neboj, bude Texy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0