Autor Zpráva
smajli
Profil *
Dostal jsem to úkolem, jako povinnou tvorbu. Je to první a asi i poslední webová presentace, kterou jsem dělal.
presentace vojenských záchranářů
Tak když bude mít někdo čas, tak to zkuste ohodnotit. A hlavně mi moc nenadávejte ;)
Jen tak na okraj, modrá a oranžová jsou barvy vojenských záchranářů, tak proto to ladění.

díkes smajli
Fantomas92
Profil *
Jo mě se to zdá byt dobré.
Anonymní
Profil *
Jsou supr, fakt moc pěkný. Jak jsi udělal tu fotogalerii? Díky
smajli
Profil *
fotgalerii jsem předělával tuto :
odkaz
smajli
Profil *
Ještě k té galerii, bohužel není vhodná pro pomalejší spojení, za to mě asi modemisti nemaj moc rádi.

smajli
smajli
Profil *
Lidičky, nenechte se pobízet, začátečníkům se přeci má pomáhat ;)
Stařec
Profil *
Hezký O.K.- snad trochu barevnější obrázek loga,
myslím že by to stránku zvedlo.
smajli
Profil *
Stařec
Trochu jsem to (snad) oživil, ale zase aby to moc neodvádělo pozornost, snad ne.
Stařec
Profil *
Mně se ty stránky líbí, jsou decentní, přehledné - nevím co dodat.
Plaváček
Profil
Já myslím, že je to velmi slušná práce. Vlastně bych vytkl jen pár drobností.

Absence tiskového stylu trochu zamrzí. Zvážil bych možnost pohrát si s výškou řádku (tipnul bych, že line-height 1.4 - 1.5 by trochu pomohla k lepší přehlednosti). Ostatně i písmo samotné by možná sneslo větší výchozí velikost. A trochu se polaskat s paddingy, zejména u levé navigace, kdy při zvětšení písma text mizí pod grafickými symboly. Odkazy v textu by mohly být vybaveny nějakým decentním hover efektem, postačila by i změna barvy. Ale to už je hnidopišství - jenom nemám rád mrtvé odkazy :)

Líbí se mi geniálně a přehledně vyřešená Struktura praporu.
Radek Hrabůvka
Profil
Parádní, Přehledné, dobře čitelné, barevně vyvážené. Zkusil jsem si vypnout styly, obrázky, pořád přístupné. Chtělo by to přidat tiskový styl a RSS.
Jediná výhrada, mohlo to být v HTML.
Celkové hodnocení: 12 bodů z 10
Plaváček
Profil
Radek Hrabůvka

Pořád dokola :) Ublížílo snad někomu, že je web psán v XHTML? Nezvládá to nějaký prohlížeč? Či snad to je pomsta pro vyhledávače, které si na webu vylámou zuby? Nebo se obsah lidem hůř čte?

V džungli internetu mi vyhovuje svoboda volby. Já nepatřím k těm, kdo neustále někomu vnucují jediné a dokonalé XHTML (kterým bohužel není), tak proč musím neustále slýchat, že jsem divný a nechápu, že HTML je to jediné, nejlepší a správné a bezvadné? Možná je, možná ne, nejsem soudce.

Stejně jako jsem si svobodně zvolil, že budu nezávislým kuřákem a kvartálním alkoholikem, tak jsem si vybral jednu z dostupných a funkčních internetových technologií a tu také používám. Je-li na mém rozhodnutí něco špatného, pak jsem asi sám špatným člověkem.
Radek Hrabůvka
Profil
Plaváček XHTML ani neublíží, ani neprospěje. Kód bude rozebírat HTML parser. A jestli má stránka DTD strict nebo transitonal, je mi úplně jedno.

vybral jednu z dostupných a funkčních internetových technologi Použítí tagů font a tabbulkový layou je taky funkční technologie, ale výhrady vůči ní mám mnohonásobně větší, než k XHTML. A když napíši že to mohhlo být v HTML, tak to neznamená že musí.
habendorf
Profil
Teď napíšu něco, za co mě Yuhů a Plaváček nebudou mít rádi. Podle mě na tyhle stránky prostě odkazy na JPW a Blábolník nepatří, ty dej na případný svůj osobní web, ale ne sem.

Jen můj názor, nekamenovat bitte :o)
habendorf
Profil
Jo jinak ještě hodnocení - opravdu dobrá práce, souhlasím s Plaváčkem, že by to chtělo hover na odkazech, to určitě dodělej.
smajli
Profil *
No tak jo no. :o)
To všechno se budu muset ještě "doučit", protože, jak jsem psal dostal jsem to befelem, a nikdy jsem to nedělal. Hodně jsem se právě naučil zde na JPW a u Plaváčka, proto ty odkazy, já vím, že to tam nepatří protože to nemá nic společného s tematikou stránek, ale mi to prostě nedalo, (stará škola slušnosti), ale něco s tím taky provedu.
army
Profil *
jo, je to pěkné a zajímavé :)
smajli
Profil *
Plaváček
Dík za tip, opravdu ten line-height má něco do sebe, trochu jsem vylepšil ty odkazy, je pravda, že ty stránky to lehce oživilo.

Radek Hrabůvka
bohužel jsem laik, a XHTML a HTML, nad tím jsem neuvažoval, jak jsem se to začal učit, tak jsem to prostě psal.

smajli
smajli
Profil *
Dal jsem ten RSS kanál, testnul ve validatoru, píše, že valid, je možno ho někde ozkóšet v provozu?

smajli
smajli
Profil *
Tak si zde píšu sám, už jsem to testnul, stačilo si to otevřít v Opeře, to jsou mi věci :)
Každý den něco nového.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0