Autor Zpráva
HubiPe
Profil *
Mám třídní stránky na bse.unas.cz. Chtěl bych poradit, co na stránky dát. Dříve jsme měli rozsáhlejší sajt, ale větší část se nepoužívala, tak s novým designem byly zachovány jen nejvíce využívané části. PLS, poraďte, co by jste si na webu s tímto zaměřením představovali. Dk HubiPe
Acci
Profil
Na každé stránce by mohl být titulek s jmnénem vaší třídy
Fred
Profil
Velmi vtipná ankety a hlášky, pobavilo mě to :-)
A co se zkusit zeptat přímo uživatelů, určitě by měli spousty nápadů, nejspíš sice 80% nerealizovatelných, ale za pokus to stojí.
HubiPe
Profil *
>>> Fred:

Njn, jenomže na stránku chodí převážně jenom lidičky z naší školy, a ti neví co chcou. Proto publikuju tady.
Acci
Profil
A pro ty ty stránky děláš, ne?
HubiPe
Profil *
>>> Acci
NJN, jenomže i tak neví co chcou. Udělal jsem pro ně skoro fše -- mají tam formuláře pro změnu svých osobních informací, atp. Jenomže (doufám, že to nebude znít namyšleně) chci, aby mitam chodili lidi nejen z naší školy nebo třídy. Já vím, že o stránky tohohle druhu není moc zájem, ale i tak. Třeba videa jsou tam kvůli tomu, aby se mi zvýšila návštěvnost.

P.S.: Na každé stránce by mohl být titulek s jmnénem vaší třídy -- už tam je.
Kráťa
Profil
Chtěl jsem ti napsat něco do vzkazů, ale nepřišel jsem na to, jak se to dělá. Odpovědi v anketách mi skákaly na více řádků a stávaly se nesmyslnými. Udělal bych je menším písmem.
ronnie
Profil
Hezka stranka, podle knihy Php a MySql - nazorny pruvodce tvorbou dynamickych www stranek?
Ale nic ti nevycitam, od toho ty knihy jsou:)
hubipe
Profil *
>>> ronnie

Mám hodně knih, jak od Jiřího Koska, Larryho Ullmana (2x), tak aji jednu (přesně nevím autory (žena,muž) aleoba pracují ve firmě DMCInsights). Ale vzhled je vodsaď -- sic umím PHP, ale Webová grafika,to mi moc nende. A jinak, už děláme novou grafiku.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0