Autor Zpráva
Fred
Profil
Můžete se mi prosím mrknout na http://bramberk.unas.cz , něco jsem tam předělával, doplnil autentické fotografie a tak. Jde mi taky o to jak se zobrazují počítadla navrcholu, toplist a reklama wz, mám je vypnutý ani nevím kde všude a jak bych je zapnul zpátky. Někdo tady byl i se safari, kdyby byl tak hodný a napsal zda se to zobrazuje správně, http://www.danvine.com/icapture/ mi nějak nefunguje. Děkuji předem
chobot
Profil
Reklama webzdarma , je v tom pruhu uplne nahore, pismo ma stejnou barvu jako pruh a kdyz na ni najedu tak se zesvetli
Fred
Profil
Dík ,ty počítadla by vlastně stejně neměly být viditelné, zapomněl jsem.
chobot
Profil
No a s tim druhym webem sem to nepochopil,
PS: jak si to udelal ze webzdarma je jen textova??
Fred
Profil
Psal jsem to sem http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=26 36
Fred
Profil
chobot
No a s tim druhym webem sem to nepochopil na to jsem neodpověděl, je to služba co poskytuje náhled v Safari, ale zdá se mi, že teď nějak nefunguje?
jik
Profil *
Posilam slibene screenshoty z Apple Safari na mem iBooku, obrazek si udelej sam.

http://jirkacech.com/temp/1.png
http://jirkacech.com/temp/2.png
http://jirkacech.com/temp/3.png

mam-li mluvit za sebe tak se mi ta stranka libi moc, je vkusna a nepreplacana. Vse funguje a moc se mi libi leve navigacni menu, kdyz je delsi obsah prave sloupce, sklouzne dolu (dokonce i s animaci)

Jak jsi to udelal?? A jaky je muj web?
Fred
Profil
Díky moc, ten script na to menu je odsud http://javascript-fx.com/ (ta javascript-fx stránka sice na první pohled bliká a působí hrozivě, ale hodně těch scriptů tam je dobře napsáno a jsou nadčasový vzhledem ke svému stáří pořád fungují ) , je třeba najít ten, co funguje s doctypem.
K těm Tvým stránkám ty rámy by jsi mohl simulovat pomocí css http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=5&topic=68 4 ( http://bednarz.nl/ ) a vůbec pomocí css zrychlit, odstraněním tabulek, tagů font atd. Ten bernardz je skvělý příklad čistéhu kódu, dokonce i bez divů.
Petr
Profil
Jenom bych to menu nedělal hejbací. A pokud bys ho chtěl hejbací tak bych to udělal aby to bylo vidět celé. Kousek vždy není vidět. Jen to by chtělo upravil jinak je to dobré.
Fred
Profil
Petře díky úplně jsem na tohle zapomněl, teď by to mělo být lepší, problém je doufám jenom při 640*480 když je hodně toolbarů. Přemýšlím o tom jak to udělat, aby to šlo uživatelem vypnout.
Fred
Profil
Trochu jsem to tam předělával Chalupa pod Bramberkem , můžete mi to prosím znovu zkritizovat. Bude tam dost zapomenutých chyb, narychlo jsem to komplet překopával a zrychloval.
dred.exe
Profil *
Frede jak jste udelal teu pruhlednost?aby to navazovalo na background?Diky
Fred
Profil
#tabledva,#access,#reklama,#table{background:url(bg.png) transparent 0 0 repeat; _background:url(none) #44739a;_filter:alpha(opacity=80);_width:100%}
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0