Autor Zpráva
ph@tE
Profil *
Zdokonalil jsem svůj web a prosím o zhodnocení. Ještě to není úplně hotové, taky tam bude víc obrázků v sekcích a videa v sekci fotbalový freestyle jsem ještě nenahrál. Jinak bych se chtěl ještě zeptat jestli nevíte jak udělat aby v mozille vypadal kontaktní formulář a tabulka v sekci music stejně jako v exploreru? V mozille totiž ujíždí hrozně doleva a vůbec nedrží svoje místo, děkuju za odpovědi a kritiku.
Zde je odkaz: http://www.phateweb.wz.cz
Tokr
Profil *
Kontaktní formulař se nezobrazuje korektně (ale o tom už výš) a v jednom místě (O Webu) text přetéká přez konec stranky. (používám Mozilla 1.7.12)
Osobně s mi nelíbí ta žlutá, připadá mi špinavá. Hořejšek - obrázek, citron, zelená, žlutá - se mi líbí. ale dole,
zvlášť tam kde je vidět hodně žlutí, se mi to nelíbí. chtělo by to tu žlutou oživit, aby spodek taky vypadal čerstvej.

Keep up the good work.
www.tooviewsstudio.com
bb
Profil *
pozadi bych dal svetlejsi...uplne...ten citron na tom tmavym je takovej divnej... rozhodne blba kombinace barev pozadi... web ujde
Error
Profil
Velká patička myslím že neni potřeba design bude vypadat dobře i s menší když bude delší str
Pozadí je moc tmavé dal bych jen normální barvy bez "stínů" myslím tím zesvětlení - a do tmavé ty obr. odělat skusit to stojí to za pokus. Mohlo by to celej web posunout na "profesionálnější vhled" - hezčí.. Ale může to být i špatný nápad chce to fakt vyskoušet něco stmím prověd!
ph@tE
Profil *
S tou patičkou to zkusim, de spíš o to, jak optimalizovat ten formulář a tabulku pro mozillu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0